Güç elektroniği ve Enerji verimliliği alanında 2015 yılından günümüze sektöre hizmet veren Seapower Elektrik Sistemleri, yeni Ar-Ge ve İnovasyon Tesislerini yüksek katılımlı bir törenle açtı.

Yalova Altınova Tersaneler Bölgesi’nde yapılan törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve önceki dönem Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Altınova Yalova Belediye Başkanı Metin Oral, Ak Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Ak Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, Türkiye Gemi, Yat ve Hizmetleri Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cem Seven, Yalova Altınova Tersane Girişimcileri A.Ş. Yönetim Kurulu Şükrü Fazıl Uzun ve çok sayıda davetli katıldı.

İstiklal Marşı ile başlayan törenin açılış konuşmasını Seapower Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Boran yaptı. Boran, konuşmasına katılım sağlayan tüm davetlilere ve sektörden tebrik mesajı gönderen tüm firmalara teşekkür ederek başladı. Seapower Ar-Ge ve İnovasyon Tesisi hakkında bilgilendirme yapan Boran:

‘’ Temellerini geçtiğimiz yıl attığımız ve bir yıl gibi bir sürede ilk etabını tamamladığımız Ar-ge ve İnovasyon tesisimiz tam olarak 3 ay sonra üretime bu tesiste başlayacak olup, dünya ile yarışacak bir altyapı ve teknoloji üssü haline gelecektir’’

resize_Serdar Boranresize_DSC_8342resize_DSC_8337resize_DSC_8318resize_DSC_8313resize_DSC_8306resize_DSC_8297resize_DSC_8283resize_DSC_8282resize_DSC_8270resize_DSC_8244resize_DSC_8228

Editör: Nermin İstikbal