IMO Haberleri

IMO haberleri ve güncel IMO gelişmeleri, IMO ile ilgili tüm video, IMO fotoğrafları ve IMO haberleri Deniz Haber | Denizcilik Haberleri sitemizde


ÇEVRE

Uluslararası Denizcilik Örgütü Denizcilik Çevresini Koruma Komitesi'nin (MEPC) seksen birinci oturumu, Londra'da gerçekleştirildi.

GUNDEM

IMO, önceki gün yaptığı açıklamada, Kızıldeniz'deki durum sakinleşene kadar kurtarıcıların Husi saldırılarının bıraktığı kirliliği temizlemeye gelmeyeceğini söyledi.

GUNDEM

Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO) ve IMO, denizde cinsel saldırı ve tacizin etkisinin azaltılmasına yönelik yeni bir dizi tavsiye yayınladı.

GÜNCEL

Kırgız Cumhuriyeti, Uluslararası Denizcilik Örgütü'ne (IMO) katılan son devlet oldu.

Genel

IMO Genel Sekreteri Arsenio Dominguez, daha güvenli, daha güvenli ve çevre dostu denizcilik sağlamak amacıyla Örgütün önümüzdeki dört yıla ilişkin...

GUNDEM

Uluslararası Denizcilik Örgütü'nün (IMO) yeni genel sekreteri Arsenio Dominguez, devam eden Kızıldeniz denizcilik krizine "çok yönlü" bir çözüm çağrısında bulundu.

GUNDEM

IMO, yaptığı açıklamada, dünyadaki 18 büyük denizcilik şirketinin, Kızıldeniz'deki saldırılar nedeniyle gemileri için Afrika rotasını seçtiklerini duyurdu.

GUNDEM

Kiralama faaliyetlerinin iklim uyumunu değerlendirmek ve açıklamak için küresel bir yapı olan Sea Cargo Charter, gemi sahiplerini içeren raporlama çerçevesini...

GUNDEM

Dışişleri Bakanlığı, Uluslararası Denizcilik Teşkilatı’nın Konsey üyeliği seçimlerinde Türkiye’nin tekrar seçildiğini açıkladı.

GÜNCEL

Rusya, Cuma günü yapılan toplantıda, Uluslararası Denizcilik Örgütü'nün (IMO) yönetim kuruluna seçilmedi.

DENİZ HABER

Birleşmiş Milletler'e bağlı kuruluşun en yüksek yönetim organı olan Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) Asamblesi, gelecek hafta yoğun bir programla toplanacak.

DENİZ HABER

Tuvalu Hükümeti, Uluslararası Denizcilik Örgütü'nün (IMO) genel sekreterine, sahte bir web sitesinin ada ülkesi adına gemi kayıt hizmetleri sunduğunu belirten...