SANMAR Tersaneleri pandeminin tüm dünyada yarattığı olumsuz etkiye rağmen 2020 yılında ürettiği 30 römorkörün teslimatını gerçekleştirerek rekor kırdı.

Sanmar’ın Tuzla ve Altınova’daki tersanelerinde imal ettiği Robert Allan tasarımı römorkörlerden 13'ü denizaşırı müşterilere giderken, 10'u Türk römorkör işletmecilerine teslim edildi. 7 tanesi ise SANMAR'ın kendi filosuna katıldı. Römorkörlerin alıcıları arasında İngiltere, Kanada, Almanya, Letonya, Umman, Şeyseller, Birleşik Arap Emirlikleri ve Panama gibi ülkelerden alıcılar var.

Önceliğimiz ekibimizin güvenliği oldu!

Sanmar Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Gürün Sanmar'da emeği geçen herkese teşekkür ederek; “Pandemi hayatımızı etkiledi ve hepimizin yaşama şeklini çarpıcı biçimde değiştirdi. Sanmar’da, birinci önceliğimiz ekibimizin güvenliği olacak şekilde çalışmalarımızın devam etmesi için büyük çaba sarf ettik. Olağanüstü başarılara ulaşmamız için çok çalışan herkese teşekkür ederim.'' ifedelerini kullandı.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizi mutlu ediyor!

Mevcut müşterilerin Sanmar'ı tekrar tercih etmesinden mutluluk duyduğunu dile getiren Gürün; ''Müşterilerimizin römorkörlerimizden ve satış sonrası sağladığımız hizmetlerimizden memnun kalması bizi mutlu ediyor. Elbette, yeni müşterilerle uzun vadeli iş ilişkileri başlatmak da mutluluk verici.'' dedi.

Başarılı bir yılı daha iple çekiyoruz!

Ali Gürün 2021 beklentilerinden bahsederek; ''2021'in Covid-19 krizinin hafifleyeceği ve normale yakın bir noktaya dönebileceğimiz bir yıl olduğunu umuyor, başarılarla dolduracağımız bu yılı iple çekiyoruz. Römorkörlerin tasarımında, performansında ve verimliliğinde sağlanan teknolojik gelişmeler sektörümüz için heyecan verici. Sanmar olarak bu ilerlemelerin ön saflarında yer almaktan gurur duyuyoruz." dedi.