Türk Loydu Vakfı, 20 Ocak 2022 Perşembe günü 66. Olağanüstü Genel Kurul toplantısını gerçekleştirecek.

Türk Loydu Vakfı, 29 Temmuz 2021 tarihinde yapılan 65. Olağan Genel Kurul toplantısında alınan karar gereğince 20 Ocak 2022 Perşembe günü 66. Olağanüstü Genel Kurul toplantısı yapacak.

Türk Loydu Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Cem Melikoğlu, 66. Olağanüstü Genel Kurul toplantısı için yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“29.07.2021 tarihinde gerçekleştirilmiş olan 65. Olağan Genel Kurul toplantımızda alınan karar gereğince, Türk Loydu Vakfı Raportörlük Yönetmeliği alanında uzman kişilerden oluşan bir çalışma komisyonu tarafından incelenerek tekrar düzenlenmiş ve Türk Loydu Vakfı’nın tüm şirketlerini kapsayacak şekilde yeni haliyle “Şirket Koordinasyon Yönetmeliği“ olarak 66. Olağanüstü Genel Kurulumuzda değerlendirilmek üzere görüşlerinize sunulacaktır.

66. Olağanüstü Genel Kurulumuz, 20 Ocak 2022, Perşembe günü, saat 13:30’da Piri Reis Üniversitesi Rıdvan Kartal Konferans Salonunda ekli gündemle gerçekleştirilecektir.

Olağanüstü Genel Kurul Çalışmalarımıza yapacağınız değerli katkılarınız için şimdiden teşekkürlerimizi sunar, bu vesileyle mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl dileriz.’’

20 Ocak Perşembe günü yapılacak Türk Loydu Vakfı 66. Olağanüstü Genel Kurul  Toplantısında gündem başlıkları ise şöyle:

1. Şehitlerimiz için saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması

2. Genel kurul divan başkanı ve üyelerinin seçilmesi ile olağanüstü genel kurul zabıtlarını imzalamaları için divana yetki verilmesi

3. Yönetim kurulu başkanının açılış ve hoş geldin konuşması

4. Türk Loydu Vakfı Şirket Koordinasyon Yönetmeliğinin görüşülmesi

5. Dilekler ve kapanış.”