Sanmar Sponsorluğundaki Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı Şampiyonluğu Kutluyor

Sanmar Denizcilik sponsorluğundaki Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı, Misli.com Sultanlar Ligi’nde ilk maçını 3-1 ve ikinci ve üçüncü maçlarını 3-2’lik skorlarla kazanarak 6 yılın ardından şampiyonluğa ulaştı.

Sarı Melekler, Misli.com Sultanlar Ligi şampiyonluğu öncesinde de Spor Toto Şampiyonlar Kupası ile başlayıp, CEV Şampiyonlar Ligi yarı finali ve Kupa Voley  finali başarıları ile muazzam bir sezon geçirdi.

Türkiye’de bulunan üç tersanesinde ileri teknoloji ürünü ve çevre dostu römorkör üretimi yapan dünyanın lider üreticisi Sanmar, gelecek sezonda da Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’na sponsor olmaya devam edecek.

Cem Seven: "Sanmar Olarak Gururluyuz"

Sanmar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cem Seven: ‘’Takımın başarısından çok memnun olduk. Bütün oyuncularımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Bu büyük başarıları ile ne kadar gurur duysalar haklarıdır.’’ sözleri ile şampiyonluğa ne kadar sevindiklerini belirtti. 

Sanmar aynı zamanda, milli kürek sporcularının toplam 15 altın, 11 gümüş ve 5 bronz madalya kazandığı, son derece başarılı bir yılın ardından, 2024 Paris Olimpiyatları için gün sayan Türkiye Kürek Federasyonu ile de sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

Cem Seven: “Sanmar olarak, hem uluslararası hem de milli düzeyde ülkemizin sportif başarılarının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sıkı çalışma ve özveri ile istedikleri hedefe ulaşabilmeleri için kadın ve erkek sporcularımıza destek olmayı umduğumuz bu tür anlaşmaları daha sık duyurmak istiyoruz.” diye ekledi.


 

Editör: Fulya Tekin