İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran, TFF Eski Y.K. üyesi ve Rize Spor Eski Başkanı Tahir Kıran, GİSBİR Başkanı Murat Kıran, Gökhan Kıran ve Barbaros Kıran’ın anneleri Merhum Turgut Kıran'ın eşi Günay Kıran, son yolculuğuna uğurlandı.

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi camisinde düzenlenen cenaze törenine, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan, Eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Ahmet Arslan, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Durmuş Ünüvar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Denizcilik Genel Müdürü Ünal Baylan, Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salih Tan, spor ve iş dünyasından çok sayıda isim, yabancı firma temsilcileri, armatörler, denizcilik sektöründen yüzlerce kişi katıldı.

Günay Kıran, ebediyete uğurlandı

İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran, TFF Eski Y.K. üyesi ve Rize Spor Eski Başkanı Tahir Kıran, GİSBİR Başkanı Murat Kıran, Gökhan Kıran ve Barbaros Kıran, taziyeleri kabul etti.

Unknown-5

Unknown-5

img-8500.JPG

Merhume Günay Kıran kılınan namazın ardından Eyüp Aile Mezarlığı’na ebedi istirahatgahına defnedildi.

Günay Kıran, ebediyete uğurlandı66Günay Kıran, ebediyete uğurlandı6Günay Kıran, ebediyete uğurlandı4Günay Kıran, ebediyete uğurlandı3Günay Kıran, ebediyete uğurlandı1Günay Kıran, ebediyete uğurlandı

Editör: Nermin İstikbal