Müh. İlker Meşe ve Müh. Feramuz Aşkın ortaklığındaki İLKFER Denizcilik  34. Yılını denizcilik camiası ile yaza merhaba diyerek kutladı.

17 Haziran 2023 tarihinde gerçekleşen etkinliğe İ.T.Ü Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Arslan, Dokuz Eylül Fakültesi Denizcilik Fakültesi Denizcilik Eğitim Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Selçuk Nas, K.K.T.C. TDİ Genel Müdür’ü Cemalettin Şevli, GİSBİR Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kıran, Türk Armatörler Başkanı Cihan Ergenç, Geçmiş dönem KOSDER başkanı Hüseyin Kocabaş, Onursan Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Onur, TÜRKKAPTER Yönt.Kurulu Başkanı Zafer Akbulut, Kılavuz Kaptanlar Derneği Başkanı Muhammer Arslantürk, ve yardımcısı Sedat Oğuz, DEFAMED Başkan Yardımcısı Vehbi ÜSTÜN, DEFAV Yönetim Kurulu Üyesi Müh. Nuri Mert Can olmak üzere denizcilik camiasının seçkin şirket sahibi ve yöneticileri katılmışlardır.

Duayen denizci Emekli Kılavuz Kaptan Saim OĞUZÜLGEN sahneye İlkfer’in kurucuları olan Müh. İlker Meşe ve oğlu Mert Meşe ile Müh. Feramuz Aşkın’ın oğlu Emrah Aşkın ve Yunus Emre Aşkın’ı davet ederek katılımcılar adına teşekkür ederek eğlenceye devam edildi.

Davet sahipleri seneye tekrar beklediklerini belirttiler.

ilkferden_yaza_merhaba_partisi_manset

ilkfer_yaza_merhaba_51

ilkfer_yaza_merhaba_38ilkfer_yaza_merhaba_33ilkfer_yaza_merhaba_32ilkfer_yaza_merhaba_28ilkfer_yaza_merhaba_27ilkfer_yaza_merhaba_23ilkfer_yaza_merhaba_21ilkfer_yaza_merhaba_18ilkfer_yaza_merhaba_16ilkfer_yaza_merhaba_13ilkfer_yaza_merhaba_12ilkfer_yaza_merhaba_11ilkfer_yaza_merhaba_9

ilkferden_yaza_merhaba_partisi_mansetilkfer_yaza_merhaba_8ilkfer_yaza_merhaba_6ilkfer_yaza_merhaba_3ilkfer_yaza_merhaba_2ilkfer_yaza_merhaba_1

Editör: Nermin İstikbal