İTÜ (YDO) DEFAV Başkanı İlker Meşe, İTÜ Denizcilik Fakültesi Binali Yıldırım Öğrenci Yurdu’nda odaları en temiz ve düzenli seçilen öğrencileri Atatürk filmine götürüp pizza ısmarladı.

Zabit_adaylarina_agabey_surprizi_manset

Binali Yıldırım Öğrenci Yurdu’nda son iki aydır en temiz ve düzenli odalar arasında seçim yapılıyordu. Kasım ayında 203 ve 426, Aralık ayında ise 232 ve 303 numaralı odalar seçildi. DEFAV yönetimi birinci seçilen odalarda kalanlara küçük sürprizler de vaat etmişti.

İTÜ MTAL öğrencileri projelerini sergiliyor İTÜ MTAL öğrencileri projelerini sergiliyor

Zabit_adaylarina_agabey_surprizi_4

İTÜ DEFAV Başkanı İlker Meşe dün Kasım ve Aralık’ta en temiz ve düzenli odaların sahibi zabit adaylarıyla dün Caddebostan Kültür Merkezi’nde önce pizza yemeye, sonra da Atatürk filmini izlemeye gitti. Ağabey-kardeş buluşmasında yurdun müdürü Emine Köksal da vardı.

Zabit_adaylarina_agabey_surprizi_3

Caddebostan Kültür Merkezi’ndeki buluşmaya 87 Gv. mezunu Kapt. Alper Gergin de sonradan katıldı. İlker Meşe genç zabit adaylarını İlkfer Denizcilik Müzesi’ne de davet etti ve “Bence kendini bu mesleğe adama yolunda, yaşamını denizle geçirmeye karar veren sizler için çok güzel bir deneyim ve bilgi olacak” dedi.

Zabit_adaylarina_agabey_surprizi_1

Editör: Nermin İstikbal