Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Turizm Fakültesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ‘İstihdam Fuarı’nın 3’üncüsü gerçekleştirildi.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli ÜniversitesiTurizm Fakültesi tarafından ‘Üniversite-sanayi işbirliği’ hedefinin ön plana taşındığı ‘3. Geleneksel İstihdam Fuarı’nda, bölgenin önde gelen otel, acenta ve dernekleri ile diğer illerden katılan otel temsilcileri, öğrencilerle bir araya geldi.
Prof. Dr. Filiz Kılıç Yerleşkesi Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen fuara; Argos in Cappadocia, Peri Tower Hotel, Oriental Cave Suites, Kapadokya Hill Hotel & SPA, Dinler Hotel, Taş Saray Hotel, Kapadokya Lodge Otel, NT Group, Ramada Kapadokya Hotel, Dorak Kapadokya, DoubleTree by Hilton Hotel, Rox Kapadokya Hotel, Queens Cave Cappadocia Hotel, Kapadokya Artium Cave Hotel, Museum Hotel Kapadokya, CCR Hotel Kapadokya, Fresco Konakları, Küçük Oteller Derneği/Kapadokya, Hezen Cave Hotel, First Travel, Ayşe’M’ Sultan Hotel, Elai Cappadocia, Eftalia Hotels, Phocas Cave Suites ve Turizmin Geleceği Platformu gibi önemli işletme, dernek ve topluluk temsilcileri katıldı.
Sektör temsilcileriyle tanıtım stantlarında bir araya gelen öğrenciler, işletmelerle ilgili bilgi alarak aynı zamanda yaz stajı veya iş başvurusu yapma fırsatı buldu.
Kaynak: iha