AKDENİZ İÇİN SON ŞANS
Hem denizle bütünleşmiş bir tatil, hem de her sabah birbirinden güzel şehirlere uyanmak isteyen seyahat severler, Ramazan Bayram’ı için gemi seyahatlerine adeta akın ettiler. 

Yurtdışında pek çok turda olmayan sabah-öğle-akşam yemeklerinin de seyahatin ücretine dahil olması ve 17 yaşına kadar çocuklar ve gençlere %50’ye varan indirimler uygulanıyor olması ilgiyi arttıran faktörler.
Bununla birlikte, gemi seyahati, sizinle beraber seyahat eden bir tatil köyü havasında… Animasyonlardan, çocuk etkinliklerine, Jazz’dan, Pop ve Canlı Müzik Cafe-Barlarına, Açık büfe restaurantlardan, temalı Alakart restaurantlara kadar her detay düşünülmüş. İşte bu sebeple yazın yurtiçinde tatil yapmayı tercih edenlerin de, son dönemlerde ilgilendiği ve yoğun talep gösterdiği bir seyahat biçimi konumuna geldi.

Bayram sürprizi BALEAR ADALARI
Bu seyahatte, misafirler İspanya’nın dünyada nam salmış en güzel adaları Ibiza ve Palma de Mallorca’yı gezerken, İtalya’nın güzel sahil şehri Livorno ve Sardunya Adası’nın Olbia kentlerini de gezecekler. İtalya’nın Cenova ve Fransa’nın Marsilya şehirleri de bu seyahatte şehir yaşamını deneyimleyeceğiniz diğer limanlar… MSC Armonia ile 8 gün, 1,244 Avro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu, son kamaralar satışa kapanmak üzere.

Zirvenin sahibi EGE ADRİYATİK
İşte en çok satan gemi seyahati Ege Adriyatik. Bu keyifli turda, Venedik’ten, Dalmaçya sahillerinin gözdesi Dubrovnik’e, İtalya’da Bari’den, Yunanistan’ın romantik adası Mykonos’a kadar pek çok artısı olan bir seyahat. Yunanistan’ın başkenti Atina ve dünyada olimpiyatların ilk defa yapıldığı Olympia antik kentinin kasabası olan Katakolon da seyahatin diğer artıları. MSC Magnifica ile 8 gün, 1,194 Avro’dan başlayan fiyatlarla satıldı, yüksek kontenjanına karşın ilk dolan gemi seyahati olmayı başardı.

BALTIK VE KUZEY AVRUPA beklentileri aştı
Son dönemlerde dünya turizmi adına da, turist sayısında ciddi artışlar yaşayan Baltık Başkentleri ve Kuzey Avrupa fiyordları için düzenlenen gemi seyahatleri, bu bayramın diğer gözdeleri. Olağanüstü doğası, eğlencesi ve yemekleri ile Avrupa’nın kuzey coğrafyası son derece rağbet gördü. MSC Musica ve MSC Opera ile 8 günlük bayram seyahati paketleri, 1,474 Avro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu ve kısa süre içerisinde satışa kapandı.

AKDENİZ belki de son şans
Her daim en popüler gemi seyahatlerinden olan Akdeniz’de ise; İtalya’nın başkenti, kültür tarih kokan Roma, Sicilya’nın en güzel şehirlerinden Palermo, Akdeniz’in en keyifli adalarından Malta’nın Valetta şehri, İspanya’nın incisi Valensiya ve Fransa’da da Marsilya’yı gezme şansınız oluyor. MSC Preziosa gemisi ile 8 gün, 1,644 Avro’dan başlayan fiyatlarla satışa açıldı, bu fiyattan yer bulunamayabilir ancak son birkaç yer şanslı seyahat severleri bekliyor, elinizi çabuk tutmakta fayda var.