banner191

banner148

banner179

banner176

Deniz Nakliyat'ın iki gemisi satıldı

Özelleştirme İdaresi tarafından 1999 yılında satılan; DB Deniz Nakliyat'ın iki gemisi, "Aşkabat ve Bakü" Deval Denizciliğe 35 milyon USD'ye satıldı.

ÖZEL HABER 05.04.2005, 19:10
Deniz Nakliyat'ın iki gemisi satıldı

DENİZ NAKLİYAT'IN İKİ GEMİSİ SATILDI

Özelleştirme İdaresinden 10 Armatör tarafından 1999 yılında satın alınan DB Deniz Nakliyat'ın iki gemisi "Aşkabat ve Bakü" Deval Denizciliğe 35 milyon USD'ye satıldı.

Deval Denziciliğin sahibi Burhan Deval tarafından alınan Aşkabat ve Bakü 18 bin DWT  kapasiteye sahip. 2000 yılında yapılan gemiler Deniz Nakliyat'ın en genç gemileriydi.

 Burhan Deval

Deval Denizciliğin elinde bulunan gemiler:

M/V ORHAN DEVAL-27562 DWT

M/V SİBEL DEVAL- 16863 DWT

M/V SERRA DEVAL-15786 DWT

M/V HAKKI DEVAL-15775 DWT

M/V ESRA-5636 DWT

M/V LEYLA DEVAL-5512 DWT

M/V SERVET DEVAL-4400 DWT

M/V CAN DEVAL-3100 DWT

M/T PLEVNE-6938 DWT

M/T MORİNA-6938 DWT

Deval Denizcilik bu iki gemiyle birlikte Türk Deniz Ticaret Filosundaki kapasitesi 126 bin 500 DWT'a çıktı.

DenizHaber.Com

Yorumlar (21)
Eski bir Deniz Nakliyat Emekçisi 16 yıl önce
Deniz Nakliyat bir zamanlar Akdenizin en büyük filosu idi. Nakliyatı alan armatörler bunun kiymetini bilmedikleri gibi 31 gemiyide sattılar. Helal olsun denir başka ne denir?
Can Kaptan 16 yıl önce
Burhan Deval Deniz Nakliyatı özelleştirmeden alan 10 armatörden biridir. adam filonun en iyi gemilerini almış Aşkabat ve Bakü 2000 yılında denize indirildi. bir cepten çıktı para diğer cebe girdi.
galip aktas 16 yıl önce
listenizde mert deval eksik

ERKUT KELEBEK 16 yıl önce
SEVGİLİ GALİP KARDEŞİM MERT DEVAL ADLI GGEMİ ESKİ ADIYLA TK GLASKOW ALİ HAYDAR DEVAL DENİZCİLİĞE AİTTİR.YANİ NORMALDEVAL DENİZCİLİĞİN AMCA ÇOCUKLARININDIR.ALİ HAYDAR DEVAL DENİZCİLİKTE: HAYDAR DEVAL(KİLİTBAHİR) - MERT DEVAL(KİLİS) - ŞİMDİ YENİ ALINAN TK ANTWERP YENİ ADI ALİCAN DEVAL (KEMAH)ADLI GEMİLER VE BİR ADET KOSTER BULUNMAKTADIR.SAYGILAR

www 16 yıl önce
bu yazida adi gecen denizciligin sahibi bildigim kadariyla burhan deval degildir bence bir web adreslerine göz atin.. www.deval.com
yener kadioglu 14 yıl önce
sayin bican bey ben geminizden sene 1999 yilinda geminizden usa da kactim ben sizin geminizdecalisirken benım hıc bırseyım yok tu ama usada kaldıgım yılar ıcerısınde evım arabam ve her bırseyım oldu ben sım dı sıze olan borcumu odemek ıstıyorum ben denızı seven bır ınsan ım bılırım kacan bırını gemıde kıse tekrar calıstırmaz ama ben sızden bana ıs ver menızı ve sızı olan borcumu daha oncede uzun yıllar calıstıgım kucuk tonajlı gemılerınızde usta gemıcı olarak bır rıze pazar li olarak sızden ıs ver menızı ve benım bıraz olsun vıcdanensıze yaptıgım saygısızlıgı telafıetmemı beklıyorum saygılarımla mw orhandeval gemısı fırarı yener kadioglu
eski deval çalışanı 14 yıl önce
deval denizciliğe yeni gemileri aşkabat ve bakü gemileri hayırlı uğurlu olsun
RIFAT KAMBUR 14 yıl önce
DAHA ÖNCEDEN ŞİKETINIZIN FILO BUNYESİNDE BULUNAN ESRA WE SİBEL DEWAL İSİMLİ GEMİNİZDE ÇALİŞMİŞ BULUNUP BİR TAKIM NEDENLERDEN DOLAYI AYRILMAK ZORUNDA KALMIŞTIM.WE BU BOŞLUK ESNASINDA İKİ YILLIK ÜNIWERSITE BITIRIP.ELEKTRİK ZABITLIĞI UNWANINA HAK KAZANMIŞ BULUNUP.BU DERCEYLE ZABITAN GEREKTIREN GEMİNİZDE TEKRARDAN GÖREW YAPMAK İSTIYORUM.ÖNCEKİ YETERLİLİĞİM 2.SINIF ELEKTRIKÇİ OLUP BUNU DERECE ALARAK 1.SINIFA YÜKSELTEREK GEMİ ADAMI CÜZDANIMI DEĞİŞTIRMIŞ DURUMDAYIM.

İHTIYAÇ DUYULDUĞUNDA SEWE SEWE ÇALİŞACAĞİMİ WURGULUYORUM.PERSONEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN DIKKATINE...ATINALİ...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?