Petrol Haberleri

petrol haberleri ve güncel petrol gelişmeleri, petrol ile ilgili tüm video, petrol fotoğrafları ve petrol haberleri Deniz Haber | Denizcilik Haberleri sitemizde


DÜNYA

Uluslararası P&I Kulüpleri Grubu, Britanya Parlamentosu'na, G7 ülkelerinin Rus petrol taşımacılığına yönelik kısmi yaptırımlarının "uygulanamaz" hale geldiğini bildirdi.

DÜNYA

Beyaz Saray'a göre Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, özgür ve adil seçimlere izin verilmesi yönündeki sözlerini yerine getirmedi.

GÜNCEL

Ukrayna ordusunun, Rusya'daki bir petrol tesisine başka bir insansız hava aracı saldırısı düzenlediği iddia ediliyor.. Bu kez hedef Krasnodar bölgesindeki...

GÜNCEL

Hindistan'ın, Kızıldeniz'in kapanması ve ABD'nin yaptırım tehdidi nedeniyle Rusya'dan yapılan ithalatın durmasıyla ham petrol tedariki için Irak'a geri döndüğü bildiriliyor..

GUNDEM

Rize’nin Çayeli ilçesi açıklarında tespit edilen petrolle ilgili konuşan Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi, “Bütün umutlarımız deniz noktasında” dedi. 

GUNDEM

Avrupa Birliği, tankerlerin de dahil olduğu Rusya'ya yönelik 12'nci yaptırım paketini açıkladı.

ÇEVRE

İsveç açıklarında geçtiğimiz hafta karaya oturan Alman şirketine ait feribot yeniden petrol sızdırmaya başladı.

Genel

Aralık 2022'den itibaren Rusya'nın petrol ihracatına tavan fiyat getiren Batı yaptırımları, ülkeye ciddi bir ekonomik acı yaşatmayı hedefliyordu.