Fırtına Haberleri

fırtına haberleri ve güncel fırtına gelişmeleri, fırtına ile ilgili tüm video, fırtına fotoğrafları ve fırtına haberleri Deniz Haber | Denizcilik Haberleri sitemizde


YEREL

Gökova Körfezinde aniden bastıran sağanak yağmur sonrası denizde dalgalarla boğuşan bottaki vatandaşları Gümüş teknesinin kaptanı kurtardı.

GÜNCEL

Çanakkale'de saatteki hızı zaman zaman 80 kilometreyi bulan poyraz fırtınası nedeniyle kordon boyunda dev dalgalar oluştu.

GUNDEM

Zonguldak açıklarında batan kuru yük gemisinin mürettebatından kayıp 7 kişinin bulunması için başlatılan çalışmalar 53 gündür sürüyor.

GUNDEM

Van'da sabah saatlerinde başlayan fırtına hayatı olumsuz etkilerken, Van Gölü sahillerinde dev dalgalar oluştu. 

GUNDEM

Kastamonu’nun Cide ilçesinde etkili olan fırtınada teknelerini korumak için limana bağlamaya çalışan balıkçılar, adeta zamanla yarıştı. 

GUNDEM

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan fırtına uyarısı üzerine uluslararası yük taşımacılığı yapan çok sayıda yük gemisi Sinop'un doğal limanına sığındı.

GÜNCEL

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara Bölgesi için yarın kuvvetli fırtına uyarısı yaparak, olası olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiğini bildirdi.

GÜNCEL

İngiliz yolcu gemisi Saga's Spirit of Discovery , Pazartesi günü şiddetli Biscay Körfezi fırtınasına yakalandı,