banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

Yılın Marinası D-Marin Turgutreis Oldu

Skal International İstanbul tarafından bu yıl 16’ıncısı düzenlenen ve ‘Turizm Oscarları’ olarak bilinen Skalite Ödülleri’nin “Marina İşletmeciliği” kategorisindeki sahibi D-Marin Turgut Reis oldu...

GÜNCEL 13.12.2014, 00:45
Yılın Marinası  D-Marin Turgutreis Oldu

YILIN MARİNASI D-MARİN TURGUTREİS OLDU

Skal International İstanbul tarafından bu yıl 16’ıncısı düzenlenen ve ‘Turizm Oscarları’ olarak bilinen Skalite Ödülleri’nin “Marina İşletmeciliği” kategorisindeki sahibi D-Marin Turgutreis oldu.

Doğuş Grubu bünyesinde faaliyet gösteren D-Marin Marinalar Grubu marinalarından D-Marin Turgutreis sektördeki başarısını bir kez daha tescilledi. Küresel turizmi yaymak amacıyla yola çıkan, uluslararası sivil toplum kuruluşu SKAL’ın bünyesinde yer alan Skal International İstanbul’un Skalite ‘Turizmde Kalite’ ödülleri 10 Aralık gecesi, 17. kez sahiplerini buldu.

İlki 1998 yılında düzenlenen ve geleneksel hale gelen Skalite Ödülleri’nde bu yıl “Marina İşletmeciliği” dalında D-Marin Turgutreis, ödüle layık görüldü. Turizm Oscarları olarak bilinen Skalite Ödülleri’nde 2009 yılında “Liman İşletmeciliği”, 2004, 2007, 2008 ve 2010 yıllarında ise “Marina İşletmeciliği” ödüllerine layık görülen D-Marin Turgutreis, başarılı ekibiyle 2014 yılında Marinacılık sektöründeki öncülüğünü bir kez daha kanıtlamış oldu.

Doğu Akdeniz Çanağı ve Adriyatik Denizi’nin en büyük marina zinciri D-Marin Marinalar Grubu’nun ilk halkası olan D-Marin Turgutreis; 2003 yılından bu yana denizde 550 tekne bağlama, karada 150 kara park kapasitesiyle yerli ve yabancı misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı sürdürüyor.

Yat sahiplerine yönelik ayrıcalıklı hizmetlerine ek olarak, bölge halkına sosyal bir yaşam alanı da sunmayı amaçlayan D-Marin Turgutreis, marinacılık faaliyetlerinin yanı sıra entegre bir turizm tesisi olarak da hizmet veriyor.

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102