banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Yılın Denizcilik Şirketi: Shell Nakliyat

Uluslararası Gemi Adamlarının Refahı Ödülleri’ni kazananlar, 28 Kasım 2012 günü, Londra’daki IMO merkezinde gerçekleştirilen üst düzey bir törende açıklandı.

GÜNCEL 01.12.2012, 01:21
Yılın Denizcilik Şirketi: Shell Nakliyat

Uluslararası Gemi Adamlarının Refahı Ödülleri’ni kazananlar, 28 Kasım 2012 günü, Uluslararası Denizcilik Örgütü (IMO) Genel Sekreteri Koji Sekimizu’nun ev sahipliğinde Londra’daki IMO merkezinde gerçekleştirilen üst düzey bir törende açıklanmıştır.

Kazananlar:

  • Yılın Denizcilik Şirketi: Shell Nakliyat
  • Yılın Limanı: Kandla Limanı, Hindistan
  • Yılın Gemi Adamları Merkezi: Gemi Adamları Evi (Seafarers’ House), Everglades Limanı, ABD
  • Yılın Uğrak Merkezi: Gemi Adamları için Uluslararası Uğrak Merkezi, Keppel Terminali, Singapur Limanı
  • Yılın Yardımsever Kişisi: Fr Giacomo Martino, Deniz havarisi (Apostleship of the Sea), İtalya ve Rev Denis Claughton, Flying Angel Club, Fremantle, Avustralya.

Bu yılki jüri üyeleri, Uluslararası Denizcilik Federasyonu (ISF) ve Uluslararası Deniz Ticaret Odası (ICS) Başkanı Masamichi Morooka, Uluslararası Taşımacılık İşçileri Federasyonu Genel Sekreteri David Cockcroft ve Uluslararası Hristiyan Denizcilik Birliği Başkanı Douglas Stevenson’dı.

Konuyla ilgilenenler ödül töreniyle ilgili daha fazla bilgiyi aşağıdaki internet adresinden sağlayabilirler: www.seafarerswelfareawards.org.

Yorumlar (1)
sailor 8 yıl önce
Denizhaber.com olarak böyle bir anket yapsanız ne olur ? Yılın personeline en çok kıymet veren şirketi gibi. Oylama 1 yıl sürse veya yılı ikiye bölseniz (Gerçi artık kıymet görmeyi bırakın maaşı zamanında veren firmalara 300-500 dolar eksiğine gitmeye çoğumuz razıyız) yıl veya dönem sonunda anket 1.sine gerçek bir gurur madalyası verseniz ve personel politikaları ile ilgi bi söyleşi yapıp burdan yayınlasanız ne güzel olmazmı ? Sonuçta bağımsız kimseden korkmayan bir haber ajansısınız!
Bence gurur madalyasından çok daha etkili ve gerçeği yansıtan bir anket olur.
-1
hafif kar yağışlı
banner102