banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Yaz Gecelerinin Nostaljik Eğlencesi

Şirket-i Hayriye’den bu yana gelenekselleşen Mehtap Gezileri 4 Haziran Cumartesi günü başlıyor.

GÜNCEL 02.06.2011, 09:42
1887
Yaz Gecelerinin Nostaljik Eğlencesi

Canlı müzik eşliğinde her Cumartesi akşamı düzenlenecek ‘Mehtap Gezileri’nin ilk haftasında nostaljik müziğin farklı ismi sanatçı Bülent Yüksel sahne alacak.

Yaz gecelerinin ‘Mehtaplı Gezileri’ Cumartesi günü yenilenmiş haliyle başlıyor.
4 Haziran – 30 Temmuz tarihleri arasında her Cumartesi akşamı düzenlenecek gezilerde bu yıl canlı müzik performanslarının yanı sıra dileyenlere yemekli servisleri ile Boğaz’ın tadını akşam sefasıyla yaşamak isteyenlere farklı bir alternatif sunulacak.

İstanbulluların önceki yıllarda yoğun ilgi gösterdiği gezilerin bu yılki ilk programında Türk Ezgileri ve Dünya Müziklerinden verdiği örneklerle dikkat çeken Bülent Yüksel sahne alacak. Uzun yıllar pek çok kurumda Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği koroları çalıştıran ve Klasik Türk Müziğini Dünya müzikleriyle derleyen sanatçı 4 Haziran Cumartesi gecesi yolculara keyifli dakikalar yaşatacak.

Ayrıca yıllardır çeşitli radyolarda program yapan ve halen Radyo D’de sıra dışı programlarına devam eden Melon Şapka ve Evren Mevlanaoğlu’da geziye renk katacak.

Yaklaşık 6 saat sürecek “Mehtaplı Gezileri” Bostancı iskelesinden başlayarak sırasıyla Kadıköy-Eminönü-Üsküdar-Beşiktaş-Rumeli Kavağı iskelelerine uğrayarak Anadolu Kavağı’ndaki 2 saatlik molanın ardından Boğaz’ın keyfi gece 01.00’e kadar sürecek. Mehtaplı Gezilere yolcular 20 Lira ödeyerek katılabilecek.

Yorumlar (0)
24
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü