banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

U.N. Ro-Ro Faaliyet Raporu’na Uluslararası Ödül

Dünyanın en itibarlı iletişim platformlarından LACP’nin 2012 Vision Ödülleri kapsamında U.N. Ro-Ro’nun faaliyet raporuna Bronz ödülü verildi.

GÜNCEL 12.07.2013, 13:27
U.N. Ro-Ro Faaliyet Raporu’na Uluslararası Ödül

U.N. Ro-Ro 2012 Faaliyet Raporu’na Uluslararası Ödül

Dünyanın en itibarlı iletişim platformlarından LACP’nin 2012 Vision Ödülleri kapsamında  U.N. Ro-Ro’nun faaliyet raporuna Bronz ödülü verildi. Saydam İletişim ve Etkinlik tarafından hazırlanan rapor, Ulaştırma ve Lojistik kategorisinde değerlendirildi.

Dünyanın önde gelen Ro-Ro taşımacılığı operatörlerinden biri olan U.N. Ro’ro’nun 2012 Faaliyet Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından bu yıl 12’ncisi düzenlenen ve kurumların yıllık raporları ile yayınlarının değerlendirildiği 2012 Vision Ödülleri kapsamında Ulaştırma ve Lojistik kategorisinde Bronz ödüle layık görüldü.

U.N. Ro-Ro 2012 Faaliyet raporu, dünya genelinde 25 ülkeden 800 kurumun rekor sayıda 6 bin başvurusunun değerlendirildiği ödüllerde, ilk izlenimden kapak tasarımına, paydaşlara iletilen mesajlardan yazım diline ve tonuna kadar birçok kriterde tam not alarak 100 üzerinden 96 puan kazandı.

LACP Vision Ödülleri’ne başvuran kurumlar, uzman iletişim profesyonelleri tarafından şirket büyüklüğü, yıllık gelir gibi kriterler baz alınarak sınıflandırılıyor ve kategori bazında belirlenen ölçeklere göre puanlama yapılarak değerlendirmeye alınıyor.

LACP Genel Müdürü Christine Kennedy, U.N. Ro-Ro 2012 Faaliyet Raporu’nu şöyle yorumladı: “Yalın tasarımı ve hedef kitlesinin beklentilerine uygun şekilde hazırlanmış içeriğiyle son derece bilgilendirici ve yeterince detaylı bir rapor olmuş. Raporda sunulan yaratıcılık ve bu yıla dair mesajların iletiliş biçimi çok etkileyici. Sektöründe en iyi faaliyet raporu seçilen U.N. Ro-Ro 2012 Faaliyet Raporu’nun hazırlanmasında emeği geçen tüm ekibi kutlarım.”

U.N. Ro-Ro CEO’su Sedat Gümüşoğlu ise “U.N. Ro-Ro olarak attığımız her adımı sektörümüz ve paydaşlarımızla şeffaf bir iletişim süreci doğrultusunda paylaşmanın gayreti içerisindeyiz. 2012 yılına dair vizyon, yatırım ve operasyonlarımızı paylaştığımız faaliyet raporumuz da bu çabanın bir ürünü. Yüzlerce aday arasından sıyrılarak bu ödülü kazanmamızı sağlayan U.N. Ro-Ro ve Saydam İletişim ve Etkinlik Yönetimi ekiplerine teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0)
-1
hafif kar yağışlı
banner102