banner191

banner148

banner179

banner176

Ulaştırma Bakanı, Denizci STÖ'lerle Buluştu

Toplantı sırasında, denizci sivil toplum örgütlerinin temsilcileri söz alarak sıkıntılarını dile getirdiler.Yıldırım, sıkıntıları tek tek yanıtlarken umut verdi.

GÜNCEL 10.02.2009, 19:50
Ulaştırma Bakanı, Denizci STÖ'lerle Buluştu

Ulaştırma Bakanı, Denizci STÖ'lerle Buluştu

Toplantı sırasında, denizci sivil toplum örgütlerinin temsilcileri söz alarak sıkıntılarını dile getirdiler. Yıldırım,  sıkıntıları tek tek yanıtlarken umut verdi.

Toplantı 8 Şubat 2009 tarihinde, Deniz Yıldızı Rest Cafe’de düzenlendi.

Toplantı sırasında, denizci sivil toplum örgütlerinin temsilcileri söz alarak sıkıntılarını dile getirdiler. Son olarak söz alan Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, böylesi bir organizasyonla denizci sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade ederek, yaşanan küresel krizden Türkiye’nin de etkilendiğini, denizcilik sektöründe de kriz etkilerini fazlasıyla hissedildiğini vurgulayarak, dengelerin bozulduğunu ifade etti. Yıldırım, yapılan icraatlardan bahsederek, bu süre zarfında düzenli bir sistem kurulduğunu, güzel bir süreç yaşandığını belirtti.

Denizcilik alanında da başarılı gelişmelerin yaşandığını ifade eden Yıldırım, sivil toplum örgütlerinin dile getirdiği sıkıntıları tek tek yanıtlayarak, umut vaat eden bir tablo çizdi.

Yorumlar (1)
hüsamettin canbilen 11 yıl önce
Dernek başkanını resimde göremedik.Daha önemlisi Saim Oguzülgen yoktu.Sayın editör kasıtlı olarak mı resim karesine almadınız acaba? yoksa bu şahıslar katılmadılar mı?
24°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?