banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Ukrayna'dan Bandırma'ya Gelen"Feyza"da

Bandırma limanında Ukrayna'dan Bandırma'ya soya fasulyesi getiren 'Feyza* adlı kuru yük gemisine kaçak yollarla binen Tunus ve Cezayir asıllı iki kişi yakalandı

GÜNCEL 11.05.2014, 11:33
2657
 Ukrayna'dan Bandırma'ya Gelen

Yük Gemisinde 2 Kaçak

Bandırma limanında Ukrayna'dan Bandırma'ya soya fasulyesi getiren 'Feyza* adlı kuru yük gemisine kaçak yollarla binen Tunus ve Cezayir asıllı iki kişi yakalandı.

Yük Gemisinde 2 KaçakBandırma limanında Ukrayna'dan Bandırma'ya soya fasulyesi getiren 'Feyza* adlıkuru yük gemisine kaçak yollarla binen Tunus ve Cezayir asıllı iki kişi yakalandı. * Içesi limanında Ukrayna'dan Bandırma ya soya fasulyesi I getiren 'Feyza' adlı kuru yük gemisine kaçak yollarla 1 binen Tunus ve Cezayir asıllı iki kişi yakalandı. Ukrayna'dan Bandırma'ya soya fasulyesi getiren Feyza isimli kuru yük gemisi personelinin yaptığı kontrolde, geminin depo bölümünde iki kaçak bulunduğunu görükJü. Gemi kaptanının telsizden anons geçerek yardım talebinde bulunması üzerine Bandırma Gümrük Müdürlüğü ve Bandırma İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçıhk ve Organize Suçlar Büro Müdürlüğüne bağh ekipler Bandırma Körfezi açıklarında bekleyen yük gemisine gitti.

Yapılan incelemede Tunus ve Cezayir asıllı olduğu öne sürülen iki kaçak, geminin deposunda yakalandı. Üzerlerinden kimlik çıkmayan iki kişinin isimlerinin tespitine yönelik çalışmalar ve soruşturma sürdürülüyor.

Yorumlar (1)
denizer17 7 yıl önce
BU ARKADAŞLAR MUHTEMELEN GEMİNİN DAHA ÖNCEKİ SEFERLERİNDEN KALMA,YOKSA UKRAYNADA BUNLARIN BİNME İHTİMALİ ZAYIF,GEMİ PERSONELİNE VE KAPTANINA GÜNAYDIN
16
açık
Günün Karikatürü Tümü