banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Sürdürülebilir Enerji Haftası

Avrupa Komisyonu Enerji ve Ulaştırma Genel Müdürlüğü (EC DG TREN) tarafından 28 Ocak - 1 Şubat 2008 tarihleri arasında sürdürülebilir Enerji Haftası düzenlenecektir

GÜNCEL 17.01.2008, 00:11
Sürdürülebilir Enerji Haftası

Sürdürülebilir Enerji Haftası

28 Ocak - 1 Şubat 2008 tarihleri arasında Avrupa Komisyonu Enerji ve Ulaştırma Genel Müdürlüğü (EC DG TREN) tarafından Sürdürülebilir Enerji Haftası düzenlenecektir. Basta Brüksel olmak üzere çeşitli Avrupa kentlerinde faaliyet gösteren sektörel semsiye kuruluşlar ve sürdürülebilir enerji alanıyla ilgili baslıca paydaşlar tarafından sürdürülebilir enerjinin geliştirilmesi, bu alanda işbirliğinin yaygınlaştırılması, yenilenebilir enerji kaynakları, enerji verimliliği, yapı ve ulaştırma teknolojileri konularına yönelik çeşitli etkinlikler düzenlenecektir. 

Ayrıca Enerji alanında Şubat 2008’de açılması beklenen TREN çağrısında yer alacak CONCERTO (Innovative Integration of Renewable Energy Supply And Energy Efficiency In Large Buildings and / or CONCERTO Communities) başlığı konusunda da sunumlar gerçekleştirilecektir.

Katılımcıların internet üzerinden başvurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Gerçekleştirilecek olan etkinliklere ilişkin detaylı bilgiye ve kayıt sayfasına aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz:
http://www.eusew.eu/

Kaynak: DTO Web

Yorumlar (0)
25°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?