banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Marina İstanbul'un Gecesinde Buluştular

Marina İstanbul Büyükçekmece, tarafından düzenlenen MAYRA (Marmara Yat Rallisi) 12 Haziran’da İTÜ Denizcilik Fakültesi’nden start aldı.

GÜNCEL 15.06.2012, 01:00
Marina İstanbul'un Gecesinde Buluştular

MAYRA’ya özel Marina İstanbul tarafından organize edilen  ralli için heyecanlı olan 46 yatçımıza güzel bir moral oldu. MAYRA sırası ile Yalova , Trilye, Kurşunlu, Erdek, Paşalimanı, Marmara Adası limanlarına uğradıktan sonra final seremonisinin yapılacağı Mürefte limanında sona erecektir.MAYRA kurucularından Amatör Denizcilik Federasyonu Başkanı Teoman Arsay ve ADF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gündüz teşekkürlerini dile getirmek adına   İTÜ Denizcilik Fakültesi’ne ve Marina İstanbul’a teşekkür plaketlerini sundular.

Marina İstanbul, Marina Müdürü Dilek Seven Kaya yaptığı açıklama da önümüzdeki senelerde de Marina İstanbul olarak MAYRA ‘ya destekleyeceklerini ve böyle güzel bir organizasyonun arkasında durmaktan ötürü mutluluk ve gurur duyduklarını dile getirdi. Önümüzdeki sene Marina İstanbul’dan MAYRA için güzel bir davet verileceğini ve ralli startının Marina İstanbul’dan verileceğini belirtti. Hızla inşaatı devam eden Marina İstanbul’un %75 inin tamamlanmış olduğu ve 2012 yılı Ekim ayında yat kabulüne başlanacağını tekrar yansıttılar. içerisinde hizmete açılabileceğinin de haberini Ralli katılımcıları ile paylaştı.

Bol bol fotoğraf çektiren yatçılar mutluluklarını hatıra fotoğraflarına yanstılar. Seneye buluşmak üzere İstanbul’a veda ettiler.


Yorumlar (0)
5
parçalı bulutlu
banner102