banner191

banner148

banner179

banner176

KTÜ de Kariyer Günleri Başlıyor

KTÜ Deniz Bilimleri Fakültesi, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümünde Kariyer Günleri 2010 etkinlikleri 22 Kasım 2010 tarihinden itibaren başlayacak.

GÜNCEL 09.11.2010, 12:58
KTÜ de Kariyer Günleri Başlıyor

KTÜ, Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümünde geleneksel Kariyer Günleri 22 Kasım-17 Aralık 2010 tarihleri arasında yapılacak. 

 Denizcilik camiamızın seçkin denizcilik şirketleri ile KTÜ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü öğrencilerini buluşturmayı amaçlayan Kariyer Günleri 2010 da Bölüm öğrencileri şirketleri tanıma fırsatı bulacaklar. Bunun yanı sıra en önemli kazancın kariyer basamaklarında ilerlemeye başlayan genç mezunların bu yolda dikkat etmeleri gereken konularda söyleşiler yapılacak.

 

 

 

Yorumlar (7)
9 yıl önce
Üzülmeyin kardeşlerim, sadece İngilizce bilginizi arttırmaya çalışın gerekiyorsa TOEFL veya eşdeğeri bir imtihanı verin. Bunu becerebilenlerinizin sayısı ne kadar artarsa o kadar yabancı crew manning firmalarının dikkatini çekersiniz.Bu okulların yöneticilerine de buradan sesleniyorum. Türkiye Cumhuriyeti mezun verip duruyor bu okullardan görev icabı siz de alet oluyorsunuz bu işe. Mezunlarınızla toplanın bir araya gelin okulunuzdaki potansiyeli eğitimi nasıl prezante edebileceğinizin projesini düşünün mailler atın, yardımlar isteyin.MYO kardeşlerim sizi kendinizden başka kimse kurtaramaz. Bir araya gelin cemiyet olun önce güçlü olun önce sadece kafa sayısı ile güçlü olun daha sonra ilişkilerle yapacağınız becereceğiniz işlerle güç kazanın.
öner kaptan 9 yıl önce
hangi şirketlerinde geldiğini öğrenebilir miyiz?
EMRE DEMİREL 9 yıl önce
NEDEN BU FİRMALAR KARİYER GÜNLERİNİ 4 YILLIK FAKÜLTELERDE YAPAR

DENİZCİLİK MYO LARININ BU KONUDA AYRIMA UGRADIGINI DÜŞÜNÜYORUM SONUÇTA BİZEDE UZAKYOL HAKKI DOĞDU BİZDE GDİP BÜYÜK FİRMALARDA BÜYÜK TONAJLARDA ÇALISABIŞIRIZ

ALLAH SELAMET VERSİN

KARAMÜRSEL MYO
denizci 9 yıl önce
myo lara buyuk ayrim var staj bulmakkonusunda tum sirketler 4 yillik mezunu istiyoar acaip ayrim yapilior bu konuda biraz titiz olalim ltfn ..
EROL TAS 9 yıl önce
Kariyer gunlerini firmalarin kendileri degil okul yonetiminin talebi dogrultusunda olusmakta ve okul yonetimi tarafindan gerekli davet uzerine firmalar katilmaktadir.

Buradaki en buyuk eksik okul yonetimlerindedir dolayisi ile sizlerin bu konuda okul yonetimlerinizden talep etmeniz daha dogru olacaktir.

Bizlerde memnuniyetle bu gunlere istirak etmek isteyecegizdir.saygilarimla

uzakyol 9 yıl önce
ne yazık ki türkeye'de herşey istemekle olmuyor. sizlerde kariyer günleri yapabilirsiniz ancak şunu unutmayın! myo ile fakülte arasında uçurum kadar puan farkı var ve siz bazı saçma yollar ile uzakyol ehliyeti alıp büyük tonajlı gemilerde çalışabileceğinize inanıyorsunuz ama açıkca ortadaki yanılıyorsunuz. gerçekten bu işe emeğini verip 4 yıl boyunca giydiği üniformanın hakkını vererek çalışıp, 12 ay staj yapıp, uzakyol ehliyeti alan kişi ile kursa gidip ehliyet yükselten kişi arasında elbette bir fark vardır ve şirketlerde (büyük şirketler) bu durumun farkındadır. bu durumda kariyer yapmak her ne kadar bir kaç yerden yeterlilik gösteren evrak almak gibi görünsede işin köküne indiğinizde fakülte ile myo arasındaki fark açıkca belli eder kendini. keşke herkes kendi payına düşeni hakkıyla yapabilsede başkalarının işini yapmaya kalkışmasa...
9 yıl önce
çok basit ayrım var cünkü4>2 anladınız siz onu
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?