Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne Hızırreis Deniz atandı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne Deniz ve İç Sular Genel Müdürü Hızırreis Deniz'in atanmasına ilişkin üçlü kararname, Resmi gazete'nin bugünkü sayısında yayınlandı.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü'ne Hızırreis Deniz atandı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı'na  Deniz ve İç Sular Genel Müdürü Hızırreis Deniz'in atanmasına ilişkin üçlü kararname, Resmi gazete'nin bugünkü sayısında yayınlandı. 

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü görevini, Yaşar Duran Aytaş'ın 13 Mayıs 2016 tarihinde görevden alınmasından sonra vekaleten Kaptan Olcay Özgürce yürütmekte idi. 

Hızırreis Deniz'in atanmasına ilişkin resmi gazete kupürü

Hızırreis Deniz kimdir?

1963 Trabzon Beşikdüzü doğumlu olan Hızırreis Deniz 1985 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşa ve Gemi Makinaları Mühendisi olarak mezun oldu. 

Türkiye Gemi Sanayi Pendik Tersanesi'nde mühendis olarak göreve başlayan Hızırreis Deniz, kontrol Mühendisliği ve danışmanlık yaptıktan sonra, Denizcilik Müsteşarlığı İzmir Bölge Müdürlüğü'nde görevlerinde bulundu.

Hızırreis Deniz Kıyı Yapıları ve Tersaneler Genel  Müdürlüğü yaptıktan sonra en son Deniz ve İç Sular Genel Müdürlüğü'nü yürütmekte idi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2017, 12:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Seyfullah Zeki Mican
Seyfullah Zeki Mican - 2 yıl Önce

Hayırlı olmasını diliyorum. Kurumumuz açısından talihli bir dönemin başlangıcı olacağına inanıyorum. Allah yâr ve yardımcısı olsun. İnşAllah.

MEHMET HOROS
MEHMET HOROS - 2 yıl Önce

SAYIN Hızırreis DENİZ ' e yeni görevinde başarılarının devamını diliyorum. Ben İstanbul liman işletmesinde çalışırken hem işletmeye hem de bizlere yardımlarını sayın hızır beyi ve diğer sörveyörlerin ahenkle çalışmamızı hala arıyorum kabul ederse ziyaretine gider, tebrik ederim. Şimdide tebrik ediyor vazifesinde başarılarının devamını, ileride daha yüksek makamlarda görmeyi arzu ederim. Baş makinist Mehmet HOROS. ..

Hamit Çalışır
Hamit Çalışır - 2 yıl Önce

Hızırdeis in genel müdürlüğü Yen'i dönemde uzun zamandır yönetim boşluğu olan camiayı ümitlendirdiğini.Başarılar diliyorum.

Seyfullah Talha OKUTAN
Seyfullah Talha OKUTAN - 2 yıl Önce

Çok isabetli bir tecih.sektörü bilen deneyimli vizyon sahibi vatansever bir bürokrat. Kıyılarımız emin ellerde.

hasan çatak, çanakkale
hasan çatak, çanakkale - 2 yıl Önce

hayırlı olsun sn.genel müdürümüze..Başarılar nasip etsin Yüce Mevlamız yeni görevlerinde....

İsmail Sefa Er
İsmail Sefa Er - 2 yıl Önce

Yeni görevinizde başarılar dilerim. Allah utandırmasın.

Mümtaz bekar
Mümtaz bekar - 2 yıl Önce

Yeni görevinde başarılar dilerim.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176