Kaptanoğlu'ndan Moderatöre "One Minute"

Mare Forum'da John Guy ile birlikte moderatörlük yapan Şadan kaptanoğlu; Guy'ın "Ofisinizde Atatürk'le birlikte Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafını gördüm" demesi üzerine....

Kaptanoğlu'ndan Moderatöre

Kaptanoğlu'ndan Moderatöre "One Minute" Ayarı

Dün İstanbul Ritz Otel'de düzenlenen ve Türkiye ve Uluslararası alanda denizcilik sektöründen önemli isimlerin katıldığı "Mare Forum" da John Guy ile birlikte Kaptanoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Kaptanoğlu moderatörlük yaptı.

Paneller dizisi boyunca John Guy'un esprili takılmalarına aynı esprilerle cevap veren Kaptanoğlu; Başbakan ile ilgili espriyle karışık takılmaya bu kez nispeten sert br karşılık verdi.

Kaptanoğlu; John Guy'ın kendisine "Şadan Hanım, ofisinde Mustafa Kemal Atatürk'ün resminin yanında Başbakan Erdoğan'ın fotoğrafını gördüm. Buradan mevcut hükümeti destekliyor olduğun sonucunu çıkarıyorum. Hükümetin ne yapacağı konusunda bir yorum yapabilir misin? şeklinde soru yöneltmesi üzerine; Guy'ın sözünü keserek  "O fotoğraf  Babama hediye edilmişti.Ayrıca Başbakanımız, bizim Başbakanımızdır. Fotoğraf Başbakanımızın fotoğrafıdır. Bu fotoğrafı bulundurmak destekleme-desteklememe meselesi değildir" dedi.

Şadan Kaptanoğlu'nun çıkışı üzerine moderatör John Guy konuyu değiştirmek zorunda kaldı.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176