banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

İTÜ Denizcilik Fakültesinde Festival Var!

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan, “Denizcilik Festivali ” organizasyonunda; Yüksek Sadakat ve Bulutsuzluk Özlemi gruplarının yanı sıra çeşitli alt gruplar sahne alacak.

GÜNCEL 05.04.2012, 13:04
İTÜ Denizcilik Fakültesinde Festival Var!
İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ DENİZCİLİK FESTİVALİ
 
Festival, 27-28-29 NİSAN tarihlerinde İTÜ Denizcilik Fakültesi Tuzla Yerleşkesinde yapılacak. 

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan,  “Denizcilik Festivali ” organizasyonunda; Yüksek Sadakat ve Bulutsuzluk Özlemi gruplarının yanı sıra çeşitli alt gruplar sahne alacak.
 
Ayrıca fakülte , festival oyunlarına, Yelken ve Kürek yarışlarına, bunun yanı sıra diğer denizcilik fakülteleriyle ortaklaşa düzenlenecek denizcilik kongresine ev sahipliği yapacak.
 
Festival etkinlikleri dahilinde Zihinsel Engelli öğrenciler çeşitli gösteriler yapacak ve Amerikalı bir yardım kuruluşu tarafından ölçme-değerlendirme sonucu ücretsiz tekerlekli sandalye dağıtımı yapılacak. 

Yorumlar (3)
ERMAN BAYIR 9 yıl önce
www.itudenizcilikfestivali.com ADRESİNDEN GEREKLİ DETAYLARA ULAŞABİLİRSİNİZ..MEZUN ABİLERİMİZİN YARDIMLARINI BEKLİYORUZ.
Faruk Levent POLAT 9 yıl önce
Festival ile ilgili detaylı bilgiyi bu adresten alabilirsiniz.http://www.itudenizcilikfestivali.com/
Müh.Kaptan Refik Akdoğan 9 yıl önce
web sayfamda şiirler- destanlar bölümünde olan konularda sahne gösterileri yapılablir.Şiirler okunabilir.İstenirse yardımcı olabilirim. WEB ayfamda iki sözlüğümün ve DENİZ TİCARETİ ve TİCARET GEMİLERİ GEMİZİLİĞİ kitaplarımın yüklendiğini göreceksiniz. Bedava olup ücreti Allah Razı Olsun'dur Başarılar dilerim. www.refikakdogan.com
5
parçalı bulutlu
banner102