banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

İstanbul'un iki yakasında tekne şov!

Boat Show Tuzla’da değerleri 50 bin ile 50 milyon TL arasında değişen 150’de fazla tekne sergilenirken, CNR Avrasya Boat Show’da ise değerleri 4 bin liradan 102 milyon liraya kadar fiyat aralığındaki tekne, yat ve yelkenliler görücüye çıktı.

GÜNCEL 24.02.2019, 10:54 Nermin İstikbal
İstanbul'un iki yakasında tekne şov!

İstanbul’un iki yakası bugünlerde milyonluk teknelere ev sahipliği yapıyor.

İlki 16 Şubat’ta kapılarını açan ve bugün de ziyaretçilerini ağırlayacak olan Viaport Marina’da düzenlenen Boat Show Tuzla olurken, ikincisi ise CNR Avrasya Boat Show Fuarı oldu. Bu fuar ise 3 Mart’a kadar devam edecek.

Boat Show Tuzla’da değerleri 50 bin ile 50 milyon TL arasında değişen 150’de fazla tekne sergilenirken, CNR Avrasya Boat Show’da ise değerleri 4 bin liradan 102 milyon liraya kadar fiyat aralığındaki tekne, yat ve yelkenliler görücüye çıktı. CNR Avrasya Boat Show’da, Princess, Sanlorenzo, Prestige, Cranchi, Azimut, Numarine, Hanse, Chris Craft’in gibi markların olduğunu söyleyen fuar yetkilileri, “Numarine 45XP, 102 milyon liradan başlayan fiyatı ile fuarın en büyük ve en pahalı teknesi. İtalyan Sanlorenzo da Türkiye’de ilk kez sergileniyor. Değeri ise 35 milyon TL” dedi. Boat Show Tuzla yetkilileri de, “Gino Group, Benetti markasıyla ve Dentur Yat, Ferretti, Pershing gibi markaları ile uzun yıllar sonra ilk kez Boat Show Tuzla’da yer aldı. Deniz Yatçılık, Tezmarin, Sunseeker, Gena Yacht, Majesty Yacht, Sirena Marine, Ag Marine, Atölye Kazaz, Dentur Yatçılık, Bodrum Marine Group, Aquamotor, Esline Yachts, Boranova, Top Leisure, Turmarın, Perfomax Marine gibi markalarda fuarda. Fuarın en pahalısı ise Türk yapımı 32 metrelik Serenitas adlı motoryat. Değeri 50 milyon TL” diye konuştu.

Yorumlar (0)
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?