banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran'dan Cumhuriyet Bayramı mesajı!

İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında; "Denizcilik camiası olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, 'Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz' sözünden hareketle ülkemizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

GÜNCEL 28.10.2020, 12:49 28.10.2020, 12:58 Halit Emre İbrahimoğlu
141
İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran'dan Cumhuriyet Bayramı mesajı!

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Başkanı Tamer Kıran, 97. senesini kutladığımız Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İMEAK DTO sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı mesajda, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Tamer Kıran'ın mesajı şöyle;

"Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 97. Yıldönümünü büyük bir gurur ve sevinçle kutluyoruz.

Cumhuriyetimiz, Anadolu halkının Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde olağanüstü mücadele ve fedakarlıkla destan yazarak kazandığı Kurtuluş Savaşımız sonucunda kurulmuş, geride bıraktığımız 97 yılda çok büyük başarılara imza atmıştır. İçinde bulunduğumuz günlerde yakın çevremizde tanıklık ettiğimiz gelişmeler bizlere Cumhuriyetimizin kıymetini asla unutmamız, birlik ve beraberliği elden bırakmamamız gerektiğini bir kez daha göstermiştir.

Bizlere emanet edilen Cumhuriyeti korumak ve gelecek nesillere devretmek şüphesiz en önemli görevlerimizden biri olacaktır. Denizcilik camiası olarak Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizlersiniz” sözünden hareketle ülkemizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Bu düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını minnetle yâd ediyorum. Ruhları şad olsun.

Vatan uğruna fedakârlıkla mücadele eden ve bu uğurda canlarını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, tüm gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun."

Yorumlar (0)
21
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü