banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

İDO’dan BUDO’ya ‘İndirim’ Cevabı

BUDO, Bursa - İstanbul arasını 18 TL olarak belirledi. İDO, buna karşılık Pendik -Yalova arasını yolcu için 8 TL’den 5 TL ye, otomobil içinse 58 TL’den 15 TL’ye kadar indirdi.

GÜNCEL 25.01.2013, 08:02
2585
İDO’dan BUDO’ya ‘İndirim’ Cevabı

İDO’dan BUDO’ya ‘indirim’ cevabı

BUDO, Bursa - İstanbul arasını 18 TL olarak belirledi. İDO, buna karşılık Pendik -Yalova arasını yolcu için 8 TL’den 5 TL ye, otomobil içinse 58 TL’den 15 TL’ye kadar indirdi.

BURSA Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan Deniz Otobüsleri İşletmesi’nin (BUDO) Mudanya-Kabataş arasındaki ilk seferini yapmasının ardından, İstanbul Deniz Otobüsleri’nden (İDO) karşı atak geldi. Ocak ayından bu yana tüm hatlarında kampanya başlatan İDO, kampanyasını yolcularına kısa mesaj yoluyla cep telefonlarına göndererek ‘hatırlattı’.

BUDO’YLA İLGİLİ DEĞİL

Kampanya kapsamında ido.com.tr üzerinden bilet alan yolcuları için Pendik-Yalova seferinde hizmet bedeli hariç yolcu için 8 TL yerine 5 TL, sürücü dahil otomobil içinse 58 TL yerine 15 TL’den başlayan fiyatlarla satış yapıyor.

Bir İDO yetkilisi müşterilerin kampanyadan çok memnun olduklarını belirterek, “Müşterilerimize geçen yaz yaşanan sıkıntıları unutturmak için devamlı ucuz bilet satıyoruz. Bütün hatlarda çok ucuz fiyata bilet bulmak mümkün. Yolcuları yollanan mesajların BUDO’nun seferlerine başlaması ile bir ilgisi yok ama kampanyalarımız onları da etkileyecektir. İDO Genel Müdürü Ahmet Paksoy da ucuz bilet kampanyaları konusunda çok duyarlıyız. Tüm hatlarımızdaki kampanyalar mart ayının sonuna kadar devam edecek” dedi. Bursa ile İstanbul arasında deniz ulaşımı yapan BUDO ise bilet fiyatlarını, tam bilet için 18 TL, öğrenci için ise 14 TL olarak belirlemişti.

Yorumlar (7)
Nedim Uluzlu 9 yıl önce
BUDO piyasaya çıkmadan önce yerdeydin İDO ? demek ki yapılıyormuş indirim...
KENAN ÖZEL 9 yıl önce
IDO İSTERSE KAMPANYA İLE SABİT FİYAT GİT GEL 1 LİRA YAPSIN YİNE BUDO, YİNE BUDO DERİM.....IN BUDO- OUT İDO :)
tansel gür 9 yıl önce
zamanında tekeldin simdi rakıplerin çıktı yok oyle fahiş fiyatlar .bu vatandaş yeterince ödedi zaten bi zamanlar.hiç bir zaman özel sektörü tekel yapmayacaksın ey devletim.vatandaştır seni ayakta tutan ...
vatandaşş 9 yıl önce
hoşgeldin BUDO.güle güle İDO
TAHİR ALTINDAĞ 9 yıl önce
GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA OLDU. BURSA BELEDİYESİ VE SAYIN BAŞKANLARINA CANI GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.YAKLAŞIK BİR BUÇUK SENE OLUYOR İDO EL DEĞİŞTİRELİ HİÇ BİR TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE BU KADAR REZİLLİK VE KÖR BİR HİZMET ANLAYIŞI GÖRMEDİM. RESMEN BİZ MÜŞTERİLERİNİ BİR SÖMÜRÜ ALTINDA KOYUN GİBİ GÖRÜYORDU. BUNDAN SONRA KESİNLİKLE İDO YU TERCİH ETMEYECEĞİM. ARTIK O KADAR DÜŞTÜ Kİ MESAJ YOLUYLA KAMPANYA REKLAMLARI YAPIYOR.BU MİLLET SİZİN GÖRDÜĞÜNÜZ KADAR SAF DEGİL ZAMANINDA ÇOK ALDINIZ BİRAZ DİNLENİN....İLERKİ ZAMANDA DA REKABETE YENİ KATILAN BUDO GİBİ MİLLETE HİZMET AMACIYLA ÇALIŞACAK OLAN NARLI FERİBOT İŞLETMECİLİĞİ İLE ARACIMIZLA TOPÇULAR ESKİHİSAR ARASINDA GEÇİŞ YAPARAK BUDO VE BUNUN GİBİ HİZMET ANLAYIŞI ÇALIŞAN YÖNETİCİ VE ŞİRKETLERE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER..
hayri şener 9 yıl önce
budo hiçbirzaman kar edemiyecek. bursa halkının vergileri'ni ziyan edecek bir kurumdur.sonuda 2 veya3 yıllık bir reklam yaptıktan sonra izmit belediyesinin kapatılan deniz ulaşım kolu gibi olacaktır.vergisinin haybeye harcanmasınada sevinen insanlarıda anlamış değilim...
CAHİT DAĞCI 9 yıl önce
8 LİRADAN 5 LİRAYA DÜŞTÜ DİYE KAMPANYA YAPARKEN MİLLETİ YANLIŞ BİLGİLENDİRİYORSUNUZ . DAHA 3 ŞUBAT GÜNÜ 13 LİRAYA PENDİK TEN YALOVA YA GEÇTİM.
banner255
2
parçalı bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü