banner191

banner148

banner179

banner176

Exposhipping Denizcilik Fuarında Bugün ‘Global Maritime Summit’ Zirvesi var

14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, SEATRADE öncülüğünde düzenlenen ‘Global Maritime Summit’ Zirvesi’ne evsahipliği yapıyor. 

GÜNCEL 22.03.2017, 08:46 Nermin İstikbal
Exposhipping Denizcilik Fuarında Bugün ‘Global Maritime Summit’ Zirvesi  var

21-24 Mart tarihleri arasında İstanbul Pendik Convention Center’da yapılan 14. Uluslararası Exposhipping Denizcilik Fuar ve Konferansı, SEATRADE öncülüğünde düzenlenen ‘Global Maritime Summit’ Zirvesi’ne evsahipliği yapıyor. 

Sea Asia, Seatrade Maritime Middle East, Seatrade Offshore Marine & Workboats Middle East gibi dünyadaki öncü denizcilik etkinliklerinde konferans programları ve denizcilik ödül törenleri düzenleyen SEATRADE öncülüğünde düzenlenen Zirve; Dünya ekonomisi bağlamında denizcilik endüstrisini uluslararası ve bölgesel bazda etkileyen ‘Denizcilik sektörünün durumu’, ‘Pazar görünümleri’, ‘Küresel trendler’, ‘Türkiye bakış açısı’, ‘Gemi inşaatı, onarımı ve bakımı’, ‘Gemi İnşa Sektörü’, ‘Liman ve İşletmeciliği’, ‘Niş pazarlar’, ‘Limanlar ve alt yapı’, ‘Geleceğin gemileri’, ‘Akıllı gemiler’, ‘finans ve denizcilik sektörü’ gibi kilit konulara odaklanacak.

Exposhipping İstanbul evsahipliğinde SEATRADE’in uluslararası etkinlik ve konferans deneyimine sahip ekibi tarafından organize edilen ‘Global Maritime Summit’, 22-23 Mart tarihlerinde Pendik Green Park Convention Center’da gerçekleştirilecek.

22 Mart, Çarşamba

Seatrade Global Maritime Summit

Konu : Açılış Konuşması, Pazar Görünümü, Armatörler Paneli, Gemi İnşaatı, Onarımı ve Bakımı, Hava Emisyonu ve Çevre Düzenleme, Finans ve Denizcilik Sektörü

Saat : 10:00 – 17:30

Yer : The Green Park Hotel Pendik

BIMCO

Konu : NYPE 2015 Seminer

Konuşmacı : Prof.Dr.M.Fehmi Ulgener, ULGENER LC/LO

Saat : 17:00 – 19:00

Yer : The Green Park Hotel Pendik

23 Mart, Perşembe

Seatrade Global Maritime Summit

Konu : Akıllı Denizcilik, İnsan Unsuru, Limanlar ve Altyapı, Gemi Geri Dönüşümü, Denizcilik Hizmetleri

Saat : 10:00 – 17:30

Yer : The Green Park Hotel Pendik

Yorumlar (0)
19°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?