banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Bursa Yalova Bandırma ve Armutlu Arasında

Bursa, Yalova, Bandırma ve Armutlu arasındaki sömestr tatili köprüsünü İDO kuruyor.

GÜNCEL 21.01.2014, 02:35
3881
Bursa Yalova Bandırma ve Armutlu Arasında

İDO'dan sömestr tatili köprüsü

Bursa, Yalova, Bandırma ve Armutlu arasındaki sömestr tatili köprüsünü İDO kuruyor.

İDO, 24 Ocak Cuma günü başlayacak ve 9 Şubat Pazar günü sona erecek sömestr dönemi için, tatil yoğunluğunu ve Marmara’nın iki yakası arasındaki özel tatil planlarını gözeterek biletlerini satışa sundu. Uludağ’da kayak tatili planlayanlar, Armutlu, Yalova ve Bandırma çevresindeki termal tesislerden yararlanmak isteyenler ve bölgedeki diğer tatil ve dinlenme fırsatları için,İDO’nun bütün dış hatları cazip seçenekler sunuyor.

İDO, sömestr dönemi için biletli hatlarda promosyonlu 40 bini aşkın yolcu ve 10 binin üzerindeki araç kapasitesini satışa sunarken, özellikle Pendik-Yalova hattındaki promosyonlu araç fiyatlarına ilgi büyük. İDO, milyonlarca öğrenciyi ve ailelerini yakından ilgilendiren sömestr tatili için sunduğu farklı seçenekler ve avantajlarla tatilcilerin gözdesi olmayı sürdürüyor.

İDO’nun Yenikapı – Bursa, Yenikapı – Bandırma, Yenikapı – Yalova ve Pendik – Yalova arasındaki hızlı feribot seferleri ile Bostancı – Yenikapı – Bandırma ve Kadıköy – Yenikapı –Armutlu Tatil Köyü – Armutlu – Bursa arasındaki deniz otobüsü seferleri için promosyonlu toplam 40 bini aşkın yolcu ve 10 binin üzerinde araç kapasitesi satışa sunuldu.

İDO, özellikle tatilin başlangıç ve son günlerinde dış hatlardaki seferlerinde oluşacak yoğunluğa karşı tedbirlerini de geliştirdi. Bilhassa yoğunluğun arttığı Eskihisar-Topçular araba vapuruhattı için ek seferler planlayan İDO, körfez yolunu kullanan araçların bir diğer alternatifi olan Pendik-Yalova hattında da araçlara dönük promosyon fiyatları belirledi.

Promosyonlu biletlere yoğun ilgi Pendik – Yalova feribot hattında, promosyonlu17.000’i aşkın yolcu ve 6.500’ün üzerinde araç kapasitesini satışa sunan İDO, bu hatta 3.000 yolcu ve 1.000’e yakın araç biletinin satışını şimdiden gerçekleştirdi. İDO’nun Yenikapı – Bursa hızlı feribot hattında sunduğu promosyonlu 9.000’e yakın yolcu ve 1.300’ü aşkın araç kapasitesine de ilgi aynı şekilde yoğun.

Satışa sunulan bu promosyonlu biletlerde de, şu ana dek 6.000 yolcu ve 800’ü aşkın araç biletinin satışı gerçekleşti. Yenikapı – Bandırma ve Yenikapı – Yalova feribot seferleri ile Bostancı – Yenikapı – Bandırma ve Kadıköy – Yenikapı –Armutlu Tatil Köyü – Armutlu – Bursa deniz otobüsü seferlerindeki biletlere gösterilen ilgiyle birlikte, İDO sömestr dönemi için şu ana dek tüm biletli dış hatlarında promosyonlu olarak toplam 14.500’e yakın yolcu ve 2.600’ün üzerinde araç biletinin satışını gerçekleştirdi.

Sömestr tatili için Uludağ’da kayak tatili planlayanlar, Armutlu, Bandırma ve Yalova çevresindeki termal tesislerde dinlenmek isteyenler ve sömestr vesilesiyle bölgedeki diğer tatil, gezi ve dinlenme fırsatlarını değerlendirmeyi düşünenler, tatil planlarını hızla tamamlayıp,İDO’nun cazip seçeneklerinden ve halen satışı devam eden promosyonlu biletlerden yararlanabilirler

Yorumlar (0)
22
açık
Günün Karikatürü Tümü