banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılavuz Kaptanlara ziyaret: ''Kıyılarımızın güvenliği onlara emanet!''

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile KEGM Genel Müdürü Durmuş Ünüvar, vardiyadaki İstanbul Boğazı kılavuz kaptanlarını ziyaret etti.

GÜNCEL 15.05.2021, 22:26 15.05.2021, 22:46 Halit Emre İbrahimoğlu
149
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılavuz Kaptanlara ziyaret: ''Kıyılarımızın güvenliği onlara emanet!''

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve KEGM Genel Müdürü Durmuş Ünüvar, vardiyadaki İstanbul Boğazı kılavuz kaptanları ile bayramlaşmak için KEGM Fahrettin Aksu Kılavuzluk İstasyonu’nu ziyaret etti.

Türk Kılavuz Kaptanlar Derneği sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; ''Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Sn. Adil Karaismailoğlu ve KEGM Genel Müdürü Sn. Durmuş Ünüvar, vardiyadaki İstanbul Boğazı kılavuz kaptanları ile bayramlaşmak için KEGM Fahrettin Aksu Kılavuzluk İstasyonu’nu ziyaret etmişlerdir. Klavuzluk idaremizin görevleri başındaki kılavuz kaptanları ziyaretinden ötürü meşlektaşlarımız adına teşekkür ederiz.'' ifadeleri kullanıldı.

Bunun yanında Bakan Adil Karaismailoğlu, Harem Tahlisiye İstasyonu, İstinye VTS Merkezi ve Tahlisiye İstasyonu ile Kadıköy İnciburnu Klavuzluk İstasyonu’ndaki çalışanlarla bayramlaştı.

Adil Karaismailoğlu Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda; ''Kıyılarımızın can ve mal güvenliği onlara emanet'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
banner255
0
hafif kar duşu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü