banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

banner243

“Altın Yunus” YDÜ Denizcilik Fakültesi'ne

Geleceğin denizcilerini yetiştiren Yakın Doğu Üniversitesi Denizcilik Fakültesi, eğitimdeki kalitesinden dolayı Türkiye'nin Deniz Ödülü “ Altın Yunus”a layık görüldü.

GÜNCEL 18.10.2012, 12:55
“Altın Yunus”  YDÜ Denizcilik Fakültesi'ne
1984 yılında bağımsız sektör yayını olarak yayın hayatına başlayan Deniz Ticaret Gazetesi 28'ci yılında “Deniz Medeniyettir” sloganıyla yola çıkarak “Altın Yunus” jüri üyelerinin uygun görmüş olduğu denizcilik alanında ilk olmuş veya büyük iz bırakmış kurum, kuruluş ve kişiler Türkiye'de ilk defa verilecek olan Yunus Ödülü'nü almaya hak kazanmıştır.
TC Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, “Altın Yunus” jüri üyelerinin uygun görmüş olduğu denizcilik alanında ilk olmuş veya büyük iz bırakmış kurum, kuruluş ve kişiler arasında Yakın Doğu Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Türkiye'de ilk defa verilecek olan “Altın Yunus” Ödülü'nü almaya hak kazanmıştır.

Yorumlar (2)
Prof.Dr. Aydın ŞALCI 8 yıl önce
Eğitimin kalitesini, bu işi bilenler, eğitime gönül vermiş kişiler, kendisini bu konuda ispatlamış olan insanlar belirler.

Medya değil. Kim vermiş bu ödülü, kurum kim, jüri kim, kriterler ne, yarışmaya kimler katılmış.

Buna "kendin pişir, kendin ye" ödülü denir. Hadi canım sende, ne kalitesinden bahsediyorsunuz. Öğretim Üyelerinizin listesini bir açıklayında görelim.IAMU' ya üye misiniz ?
G.Gökhan 8 yıl önce
Sayın hocamın yorumuna katılıyorum.Söylenenler durumun iç açıcı olmadığını gösteriyor.Öğrencileri memnuniyetsizliklerini dahi dile getiremiyor.Vakıf üniversitesi olmasına bağlamıyorum.Fakat hakikat haberdeki gibi değil.
10
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102