Lojistikte 'elmas' dönemi başlattılar

Elmas Grup Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Elmasoğlu , lojistikte 4 L Modeli olarak tanımlanan çağdaş sistemle sektöre büyük katkı yaptıklarını belirtti .

Lojistikte 'elmas' dönemi başlattılar

Lojistikte ' elmas ' dönemi başlattılar

İmas Grup Lojistik Yönetim Kurulu Üyeleri Nasip Elmasoğlu , Betül Elmasoğlu ve Aytül Büyüksaraç ile birlikte şirketin geleceğe ilişkin yörüngesini belirleyen Elmas Grup Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Elmasoğlu , lojistikte 4 L Modeli olarak tanımlanan çağdaş sistemle sektöre büyük katkı yaptıklarını belirtti .

İzmir Kemalpaşa Akalan ' da açtıkları ; Türki ye ' nin ilk ve tek " Lojistik Center " ı ile hizmet çıtasını yükselttiklerini belirten Elmasoğlu , babaları Necdet Elmasoğlu'nun binbir emekle kurduğu şirketi yarınlara büyük bir sorumluluk örneği ve başarıyla taşıdıklarına dikkat çekti .

Hedeflerinin , Türk lojistik sektöründe lider marka olarak dünya lojistik markaları içinde yer almak olduğunu belirten Elmasoğlu , Elmas'ın , özellikle son 5 yıldır , kurduğu Dış Ticaret şirketi aracılığıyla, aktif ve pasif ithalat ve ihracat operasyon süreçlerini de kontrol ettiğini ifade etti.

Elmasoğlu , "önümüzdeki 5 yıllık programda, özellikle Kemalpaşa ' da bulunan depo yönetim sistemlerine dönük yatırımlarımıza devam edeceğiz " diye konuştu .

ALMANYA ' DAKİ YATIRIMI BÜYÜK ATAK YAPACAK

Elmas Grup Lojistik ' m 1998 yılında Almanya ' da Frankfurt havaalanı yakınında bin metrekarelik alanda kurduğu Elmas GMBH , yeni depo yatırımıyla , Fransa ve çevre ülkelere dağıtım olanaklarını geliştirecek , depolama açısından büyük bir atılım yapacak .

Türkiye ' de faaliyet gösteren Elmas Grup Lojistik Merkezi'nin bir benzerini Almanya ' da da kuracak.

GÖZLEM

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yıldız tezgel
Yıldız tezgel - 10 yıl Önce

Elmasoglu lojistik yönetiminde bulunan tüm elmasoglu ailesinin başarısı gerek ülkemizde gerek yurt dısında bilin mekte başarıları her gecen gün artmakta ve bızlere gurur vermektedir.ailenin tüm elemanları dürüst tıtız çalısan kendısıyle yarısan ve basarılarıyla örnek olmuslardır.basarıları daim olsun.onlarla gurur duyuyoruz.elmasoglu grubu bence Türkiyenin gururudur.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176