Liman Haberleri

Liman haberleri ve güncel Liman gelişmeleri, Liman ile ilgili tüm video, Liman fotoğrafları ve Liman haberleri Deniz Haber | Denizcilik Haberleri sitemizde


GUNDEM

Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Öztürk, Ege limanlarında kruvaziyer turizm hareketliliğinin başladığını belirtti.

ASAYİŞ

Avrupa'nın kokain için büyüyen bir pazar olarak ortaya çıkması, yetkilileri Güney Amerika kartellerine karşı mücadeleyi yoğunlaştırmaya zorladı.

GÜNCEL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi,Kocaeli’nin en büyük limanlarının bulunduğu Körfez’de meydana gelen gemi trafiği ve yoğunluğa çözüm arıyor.

Kruvaziyer gemi yolcu sayısı bu yılın ilk çeyreğinde geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 79,15 artarak 61 bin 113'e ulaştı.

GÜNCEL

İMEAK DTO Kocaeli Şubesinin meclis toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Doğusel gemi istatistiklerini dair verileri paylaştı.

GUNDEM

1.500 yolcu taşıyan kruvaziyer gemisi Bolivyalı yolcuların vize sorunları nedeniyle İspanya limanında mahsur kaldı.

GUNDEM

Yılın ilk çeyreğinde limanlarda elleçlenen yük miktarının bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 7,2 artarak 134 milyon 327 bin...

GUNDEM

ABD Sahil Güvenlik Ticari Gemi Uyumluluk Ofisi, denetimlerin düzeyine ve sonuçlarına ışık tutacak yıllık istatistiklerini yayınladı.

GEMİ İNŞA

Sanmar, Fransa'daki yeni müşterisi CCI Bayonne Pays Basque'a filosundan GÖKSU V isimli kompakt römorkörü teslim etti.

ÇEVRE

EVYAPPORT LİMAN İŞLETMESİNDE KONTEYNER YÜKLÜ GEMİNİN KIYIDAKİ 3 KULE VİNCİ ÇARPARAK DEVİRMESİNİN ARDINDAN DENİZE DÜŞEN PAKETLİ GIDALAR VE İÇECEKLER KIYIYA...

ÇEVRE

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde kıyıdaki 3 kule vinci çarparak deviren konteyner yüklü gemiden denize düşen malzemeler, deniz süpürgeleriyle toplanıyor.

GUNDEM

Pentagon, Gazze'ye, açlıkla mücadele eden Filistinli sivillerin gıdaya erişimini kolaylaştırmak için seyyar liman görevi görecek 4 geminin yola çıkarıldığını açıkladı.