Kocaeli Haberleri

kocaeli haberleri ve güncel kocaeli gelişmeleri, kocaeli ile ilgili tüm video, kocaeli fotoğrafları ve kocaeli haberleri Deniz Haber | Denizcilik Haberleri sitemizde


ASAYİŞ

Kocaeli’de tersanede bir gemide çıkan yangında dumandan etkilenerek hayatını kaybeden işçi, dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

GÜNCEL

Kocaeli'de özel bir tersanede bulunan gemide yangın çıktı. Alevlerden 4 mürettebat etkilenirken yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

GUNDEM

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Kocaeli Valiliği tarafından “Uluslararası Aile Haftası” dolayısıyla farkındalık yürüyüşü gerçekleştirildi

GÜNCEL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi,Kocaeli’nin en büyük limanlarının bulunduğu Körfez’de meydana gelen gemi trafiği ve yoğunluğa çözüm arıyor.

GÜNCEL

İMEAK DTO Kocaeli Şubesinin meclis toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Doğusel gemi istatistiklerini dair verileri paylaştı.

GÜNCEL

Evyap Limanı'na çarpan konteyner gemisinin devirdiği vinçlerin rıhtıma verdiği hasar onarıldı.

KAZALAR

Kocaeli Serbest Bölgede bulunan Yachtley adlı tersanenin havuzu battı. 19 havuz Personeli, 3 dalgıç, 2 kılavuz kaptan toplam 24 kişi...

GÜNCEL

İMEAK Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şubesi’nin Ekim Ayı 13. Olağan Meclis Toplantısı, Cumhuriyetimizin 100. Yılı’na ithaf edilerek gerçekleştirildi.