KAFKAMETLER Haberleri

KAFKAMETLER haberleri ve güncel KAFKAMETLER gelişmeleri, KAFKAMETLER ile ilgili tüm video, KAFKAMETLER fotoğrafları ve KAFKAMETLER haberleri Deniz Haber | Denizcilik Haberleri sitemizde


GÜNCEL

Zonguldak'ta 12 mürettebatı ile fırtınada mendireğe çarptıktan sonra batan Kafkametler isimli yük gemisinin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları 100. gününe...

GUNDEM

Zonguldak açıklarında batan kuru yük gemisinin mürettebatından kayıp 7 kişinin bulunması için başlatılan çalışmalar yaklaşık 3 aydır devam ediyor.

GUNDEM

Zonguldak açıklarında batan kuru yük gemisinin mürettebatından kayıp 7 kişinin bulunması için başlatılan çalışmalar sürüyor.

ASAYİŞ

Zonguldak’ta askeri mendireğe çarptıktan sonra batan Kafkametler isimli yük gemisinin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları devam ediyor.

GUNDEM

Zonguldak açıklarında batan kuru yük gemisinin mürettebatından kayıp 7 kişinin bulunması için başlatılan çalışmalar 53 gündür sürüyor.

GUNDEM

Zonguldak açıklarında batan Kafkametler adlıkuru yük gemisinin kayıp 7 kişilik mürettebatını arama çalışmaları 34 gündür devam ediyor.

GÜNCEL

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında batan Kafkametler adlı kuru yük gemisinin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları sürürken, batık gemi görüntülendi. 

GÜNCEL

Zonguldak'ta Kdz. Ereğli ilçesi açıklarında batan Kafkametler adlı kuru yük gemisinin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları sürüyor.

GUNDEM

Zonguldak açıklarında batan kuru yük gemisinin kayıp 7 kişilik mürettebatını arama çalışmaları 22 gündür devam ediyor.

HABERDE İNSAN

Zonguldak’ta 21 gün önce batan ve halen 7 mürettebatından haber alınmayan Türk Bayraklı Kafkametler adlı yük gemisinin batığında ve liman...

GUNDEM

Zonguldak açıklarında batan kuru yük gemisinin kayıp 7 kişilik mürettebatını arama çalışmaları 20. gününde devam ediyor.

HABERDE İNSAN

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi açıklarında batan Kafkametler adlı yük gemisinin kayıp 7 mürettebatını arama çalışmaları sürüyor. TCG Akın Gemisi de çalışmalara...