banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Beykoz’da Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi

BEYKOZ Kaymakamlığı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi arasında eğitim alanında işbirliğine gidildi.

GUNDEM 16.10.2009, 09:12
Beykoz’da Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi

Beykoz’da Ücretsiz Bilgisayar Eğitimi    
 
BEYKOZ Kaymakamlığı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Beykoz Belediyesi ve Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi arasında eğitim alanında işbirliğine gidildi.

Buna göre herkese internet üzerinden ücretsiz olarak uluslararası standartlara uygun şekilde kişisel bilgisayar kullanımı ve genel bilgisayar uygulamaları eğitimi verilecek.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “Bu konuda üzerimize düşen neyse yapmaya hazırız” dedi. Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün de, “Bilgisayar okur-yazarlığı konusunda eksikliğimiz vardı. Komisyonlarımız bu konuda bir arayış ve çalışma içindeyken bu projenin bize getirilmesi arayıp da bulamadığımız büyük bir fırsat oldu.

Bize düşen ancak desteklemek oldu” diye konuştu. Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşat Yayla protokole konu olan hizmetlerin artarak devam etmesini istediğini söylerken, Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu Mütevelli Heyet Başkan Vekili Dr. Mustafa Melek de projenin içeriği ve amacı hakkında bilgi verdi.

Yorumlar (0)
hafif kar yağışlı
banner102