banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Yenikapı sahili ıssız kaldı

YENİ TİP KORONA VİRÜS SALGINININ TÜRKİYE’YE DE GELMESİ VE HASTA VAKALARININ GÖRÜLMESİNİN ARDINDAN "EVDE KAL" MESAJINA UYAN İSTANBULLULAR YENİKAPI SAHİLİNİ BOMBOŞ BIRAKTI. HAVADAN ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERDE SAHİLİN VE ETKİNLİK ALANININ TAMAMEN BOŞ OLDUĞU GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ.

Genel 28.03.2020, 12:13
Yenikapı sahili ıssız kaldı

Yeni tip Korona virüs salgınının Türkiye’ye de gelmesi ve hasta vakalarının görülmesinin ardından "evde kal" mesajına uyan İstanbullular Yenikapı sahilini bomboş bıraktı. Havadan çekilen görüntülerde sahilin ve etkinlik alanının tamamen boş olduğu gözler önüne serildi.

Türkiye’de yeni tip Korona virüsü vakalarının görülmesi üzerine bir çok vatandaş "Evde kal" uyarılarına uyarak zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamaya çalışıyor. Geçen hafta sonu yetkililerin uyarılarını göz ardı eden vatandaşlar soluğu sahillerde almıştı. Virüs salgını olmamış gibi kalabalık bir şekilde gezip yürüyüş yapmışlardı. Ancak vaka sayısının artışından sonra vatandaşlar daha tedbirli davranarak evlerinde kalmayı tercih etti. Yenikapı sahili ve etkinlik alanı ise tamamen boş kaldı. Havadan çekilen görüntülerde sahilde ve çevresinde kimsenin olmadığı görülüyor.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
13°
açık
banner102