banner191

banner148

banner179

banner176

Trakyalı belediyeler tarımı ele aldı

Trakya’nın, CHP’li belediye başkanları ve milletvekilleri "Trakya Tarımı ve Trakya Birlik" konulu toplantı için Tekirdağ’da bir araya geldi.Süleymanpaşa ilçesinde bir otlede düzenlenen ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir...

Genel 22.05.2017, 16:35
Trakyalı belediyeler tarımı ele aldı

Trakya’nın, CHP’li belediye başkanları ve milletvekilleri "Trakya Tarımı ve Trakya Birlik" konulu toplantı için Tekirdağ’da bir araya geldi.

Süleymanpaşa ilçesinde bir otlede düzenlenen ve Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın da yer aldığı toplantıya, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan, Kırklareli Milletvekilleri Vecdi Gündoğdu ve Turabi Kayan ile belediye başkanları, parti il ve ilçe başkanları katıldı.

Açılış konuşmasını Genel Başkan Yardımcısı Osman Budak’ın yaptığı toplantıda, Türkiye’ye büyük bir girdi sağlayan tarım konusu ele alındı.

Görsel sunu eşliğinde "Trakya Tarımı ve Trakya Birlik" konusunun işlendiği toplantıda, katılımcılar kısa konuşmalar yaparak görüşlerini bildirdi.

Toplantı, konuşmaların ardından genel bir değerlendirme ile son buldu.
Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?