banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Özel çocukların deniz keyfi

Menderes’te 40 engelli çocuk sahil bölgesinde ağırlandı, unutamayacakları bir gün yaşadı.Engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve sosyal yaşamda daha çok yer almalarını sağlamak için çalışmalar gerçekleştiren Menderes Belediyesi,...

Genel 05.09.2017, 09:27
94
Özel çocukların deniz keyfi

Menderes’te 40 engelli çocuk sahil bölgesinde ağırlandı, unutamayacakları bir gün yaşadı.

Engelli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve sosyal yaşamda daha çok yer almalarını sağlamak için çalışmalar gerçekleştiren Menderes Belediyesi, 40 engelli çocuğu aileleriyle birlikte ilçenin sahil bölgesinde ağırladı. Çocuklar ve aileleri Özdere’de tüm gün deniz keyfi yaşadı.

Engelli dostu belediye olduklarını kaydeden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu, “Engelli çocuklarımız ve aileleri için güzel bir etkinliğe imza attık. Yaz aylarında denizle buluşması zor olan engelli çocuklarımızı aileleriyle birlikte sahil bölgemizde ağırladık. Çocuklarımız görevliler gözetiminde tüm gün deniz keyfi yaşadılar. Yapmış olduğumuz projelerimizde amacımız onların da sosyal yaşamda etkin olmalarını sağlamak. Engelli kardeşlerimiz için engelsiz bir Menderes‘i inşa etmek için çalışıyoruz. Fiziki şartların dışında sosyal alanda da onların hayatını kolaylaştıracak çalışmalara imza atmayı sürdüreceğiz” dedi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
3
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü