banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

MSB, Akdeniz Fırtınası Tatbikatı’nın görüntülerini paylaştı

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI, HER YIL PLANLI OLARAK İCRA EDİLEN ŞEHİT YÜZBAŞI CENGİZ TOPEL AKDENİZ FIRTINASI TATBİKATI'NIN GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞTI.

Genel 06.09.2020, 17:44
59
MSB, Akdeniz Fırtınası Tatbikatı’nın görüntülerini paylaştı

Milli Savunma Bakanlığı, her yıl planlı olarak icra edilen Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel Akdeniz Fırtınası Tatbikatı’nın görüntülerini paylaştı.

Milli Savunma Bakanlığı, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin katılımıyla gerçekleştirilen Şehit Yüzbaşı Cengiz Topel Akdeniz Fırtınası Tatbikatı’nın görüntülerini Twitter hesabından paylaştı. 10 Eylül’e kadar sürecek olan tatbikat Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde icra ediliyor. Tatbikatta Kıbrıs Türk Barış Kuvvetleri Komutanlığı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Güvenlik Kuvvetleri Komutanlığı arasında karşılıklı eğitim, iş birliği ve birlikte çalışabilirliği geliştirmek amaçlanıyor. Tatbikat, Türkiye’den Hava, Deniz ve Kara Havacılık unsurlarının da katılımıyla Hava Hücum, Muharebe Arama Kurtarma Harekatı Tatbikatı ve eş zamanlı Tabur Görev Kuvveti Tatbikatları şeklinde birleşik, müşterek ve fiili olarak icra ediliyor.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
4
az bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü