banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

İyilik zinciri Global Run’a büyük ödül

ACE of M.I.C.E. Ödülleri Zorlu PSM’de düzenlenen törende sahiplerini buldu. Global Ports Holding tarafından gerçekleştirilen “Global Run Bodrum 2016”, Türkiye’nin “En İyi Spor Etkinliği” seçildi.

Genel 05.04.2017, 15:26 Nermin İstikbal
İyilik zinciri Global Run’a büyük ödül

İyilik zinciri Global Run’a büyük ödül

ACE of M.I.C.E. Ödülleri Zorlu PSM’de düzenlenen törende sahiplerini buldu. Global Ports Holding tarafından gerçekleştirilen “Global Run Bodrum 2016”, Türkiye’nin “En İyi Spor Etkinliği” seçildi.

Türkiye’de sektörün en iyilerini buluşturan “ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri” töreni Zorlu PSM’de gerçekleştirildi. 30 ayrı kategoride dağıtılan ödüllerde, “En İyi Spor Etkinliği Ödülü”nü Global Ports Holding tarafından düzenlenen Global Run Bodrum 2016 kazandı. Global Ports Holding CEO’su Emre Sayın, “Toplumsal yaşamın gelişmesine katkıda bulunmayı, holding olarak bizim en önemli hedeflerimiz arasında görüyoruz. Bu ödül, hiç şüphesiz bizim motivasyonumuzu çok daha yukarı taşıyacaktır. Jüriye ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

“Global Run kültürleri buluşturacak”

2013’te Bodrum’da başlattıkları Global Run’ı çok daha güçlü bir anlayışla geliştirmeye karar verdiklerini açıklayan Emre Sayın şöyle konuştu: “Global Run’ı, kruvaziyerin kısa sürede birçok farklı kültürden insanla etkileşim kurmadaki gücünden ilham alarak düzenlemeye başladık. Global Run, Bodrum’un yanı sıra Valletta – Malta ve Bar/Kotor – Karadağ’da gerçekleştirildi. Kültürler arası hoşgörüyü pekiştirmek ve dünya barışına katkı sağlamak amacıyla yurtiçinde Global Yatırım Holding’in, yurtdışında Global Ports Holding’in bayrağının dalgalandığı şimdilik 8 ülke ve 14 limana ulaşan çok daha uzun ve geniş bir zincir haline gelecek. Böylece, dünyanın pek çok yerinde renkleri, dilleri, kültürleri insanları buluşturacak, birbirine bağlayacak. Tüm dünyadan sporseverleri, Global Run ile kültürel hoşgörü için koşmaya davet ediyoruz.”

Global Run Bodrum 2017 için kayıtlar başladı

Renkli etkinliklerle adeta birer festivale dönüşen Global Run yarışlarından elde edilen gelirlerle, birçok sivil toplum örgütü de destekleniyor. 30 Nisan Pazar günü Bodrum Kruvaziyer Limanı’ndan başlayarak koşulacak Global Run Bodrum 2017’de yarışma parkuru 5K ve 10K olarak düzenlendi. Katılmak isteyenler globalrunbodrum.com adresinden kayıt yaptırabilecek. Global Ports Holding tarafından düzenlenecek bir sonraki yarış 12 Kasım’da Global Run Maratona Di Ravenna Citta D’Arte olacak.

Profesyoneller seçiyor

ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri; kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, Türkiye kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefleyen ulusal çapta ilk ve tek organizasyondur. İlki 10 Şubat 2012’de gerçekleştirilen ACE of M.I.C.E. Ödülleri, kurumsal firmalar ve sektör profesyonellerinden oluşan jüri heyeti tarafından belirleniyor.

Yorumlar (0)
1
light rain and snow
banner102