banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

Eyyübiye’de esnafa bayrak dağıtıldı

Eyyübiye Belediyesi , Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla esnafa Türk bayrağı dağıttı.Eyyübiye Belediyesi , Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de terör örgütlerine yönelik gerçekleştirdiği...

Genel 22.01.2018, 17:39
Eyyübiye’de esnafa bayrak dağıtıldı

Eyyübiye Belediyesi , Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla esnafa Türk bayrağı dağıttı.

Eyyübiye Belediyesi , Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de terör örgütlerine yönelik gerçekleştirdiği ‘Zeytin Dalı Harekatı’na destek amacıyla, esnafa ev ve iş yerlerine asmaları için Türk bayrağı dağıttı. Şanlıurfa Valiliğinin, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’e yönelik düzenlediği Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla vatandaşların ev ve iş yerlerine bayrak asmasını istemesinin ardından, Eyyübiye Belediyesi harekete geçti. Ülkeyi terör tehdidinden korumak ve bölgeyi huzura kavuşturmak amacıyla Türk Silahlı Kuvvetlerinin başlattığı ‘Zeytin Dalı Harekatı’na vatandaşlar da dualarıyla destek veriyor. Eyyübiye Belediyesi de, Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla esnafa Türk bayrağı dağıttı. Bayrak dağıtımının bir bölümünü Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci gerçekleştirdi. Bağımsızlığın ve milli birliğin sembolü olan bayrağı alıp öpen ve iş yerlerine asan esnaf, bol bol dua etti. Esnafa ev ve iş yerlerine asmaları için elleriyle bayrak dağıtan Başkan Ekinci’ye vatandaşlar teşekkür etti.

Bayrak dağıtımında konuşan Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, herkesin yüksek sesle şanlı ordu için dua ettiğini belirterek, "Afrin operasyonu başladı. Askerimiz Afrin’de bizler de burada dua ordusunu oluşturmaya çalışıyoruz. Sabahın erken saatlerinden itibaren bayrak dağıtımını yapıyoruz. Bayrak dağıttığımız esnaf ve vatandaşlarımız bol bol dua ediyorlar. Eyyübiye’de farklı etnik gruplarda vatandaşlarımız var.Kürt, Türk, Arap burada beraber yaşıyorlar. Yine burada 150 bin civarında Suriyeli bulunmakta. Bunların hepsinin ortak duası, şanlı ordumuzun muvaffak olması yönündedir. Gezdiğimiz dolaştığımız bütün herkes yükse sesle dualarını etti. Herkes yüksek sesle dualarını dile getirdi. Bu da gösteriyor ki İslam’ın son ordusu olan Türk ordusu bütün İslam dünyasının duasını arkasına almıştır. İnşallah bu operasyon hayırlısıyla lehimize sonuçlanacaktır” dedi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102