Engelliler Büyükşehir ile Ayvalık turu yaptı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekipleri tarafından düzenlenen Beyaz Gezi programı kapsamında 76 engelli vatandaş Ayvalık’ı gezdi. Engelliler Büyükşehir Belediyesi tarafından İvrindi’de kurulan hayvan barınağında da incelemelerde...

Engelliler Büyükşehir ile Ayvalık turu yaptı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekipleri tarafından düzenlenen Beyaz Gezi programı kapsamında 76 engelli vatandaş Ayvalık’ı gezdi. Engelliler Büyükşehir Belediyesi tarafından İvrindi’de kurulan hayvan barınağında da incelemelerde bulundular.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi alt ve üstyapı yatırım ve çalışmalarının yanında insana dokunan sosyal sorumluluk projeleri ile de vatandaşlara hizmet veriyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa ekipleri tarafından düzenlenen Beyaz Gezi programı kapsamında 76 engelli vatandaş Ayvalık’ı gezdi. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen gezi kapsamında Toplu Taşıma Merkezi’nden alınan engelliler ilk olarak İvrindi’de bulunan hayvan barınağını gezdi. Türkiye’de öernek projelerden olan barınak hakkında yetkililerden bilgi alan misafirler daha sonra Ayvalık’ın Şeytan Sofrasına çıktılar. Burada çay eşliğinde manzarayı seyreden Engelliler daha sonra öğle yemeği ardından tekne turuna çıktılar. Ayvalık Ada ve sahillerini rehber eşliğinde gezen engelli vatandaşlar, tarihi ve turistik yerler hakkında bilgiler aldılar.

Kaptan Haber Ajansı

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176