Beykoz’da 4 ton balık vatandaşlara ikram edildi

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen festivalde vatandaşlara 4 ton ekmek arası balık ve helva ikram edildi.

Beykoz’da 4 ton balık vatandaşlara ikram edildi

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen festivalde vatandaşlara 4 ton ekmek arası balık ve helva ikram edildi.

Beykoz Belediyesi, Su Ürünleri Otopark alanında Balık Festivali düzenledi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, vatandaşlarla bir araya gelerek balık ikramında bulundu. Kemençe ve tulum eşliğinde yöresel sanatçıların sahne aldığı festivalde vatandaşlar ızgara ve yağda pişirilen balıkları alabilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Festival kapsamında ızgarada pişirilen 4 ton ekmek arası balık ve helva vatandaşlara ikram edildi.

“Bütün hedefimiz vatandaşlarımızı mutlu etmektir”

Festivale katılarak vatandaşlara balık ekmek ikramında bulunan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, “On binin üzerinde balık ekmek vatandaşlara ikram edildi. Bütün hedefimiz vatandaşlarımızı mutlu etmek, onları bir araya getirmek, hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktır. Burada da en iyi şekilde görüyoruz, mutluyum teşekkür ederim” dedi.

Balık festivali vatandaşlardan tam not aldı

Beykoz Belediyesi tarafından düzenlenen festival vatandaşlardan tam not aldı. Kuyrukta bekleyen ve balık yiyen vatandaşlar sahnede seslendirilen Karadeniz şarkılarıyla doyasıya eğlendi. Sıradaki bir vatandaş, “20 dakikadır bekliyorum, ben emekliyim vaktim var. Eşimle birlikte geldim inşallah öğle yemeğini burada yiyeceğiz” diye konuştu. Halay çeken başka bir vatandaş ise, “Her şey harika, süper, Beykoz’a gelin balık yiyip eğlenin” şeklinde konuştu.

Kaptan Haber Ajansı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Komik
Komik - 9 ay Önce

İthal uskumru dağıtmak ??? hani yerli ve milli

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176