banner191

banner148

banner179

banner176

Balıkçılara tebliğ uyarısı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, stokların korunması, av baskısının azaltılması ve sürdürülebilir balıkçılığın sağlanması için on metre ve üzerindeki balıkçı gemisini kendi isteği ile avcılıktan çıkaran gemi sahiplerine...

Genel 02.11.2017, 09:11 02.11.2017, 10:19
Balıkçılara tebliğ uyarısı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, stokların korunması, av baskısının azaltılması ve sürdürülebilir balıkçılığın sağlanması için on metre ve üzerindeki balıkçı gemisini kendi isteği ile avcılıktan çıkaran gemi sahiplerine destek sağlayacak.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü , gemi sahiplerine destek projesi kapsamında Kırklareli’nde bulunan balıkçıları uyardı. Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Desteklemeden yararlanmak isteyen balıkçı gemisi sahiplerinin bu Tebliğin yayımı tarihinden itibaren 8 Aralık 2017 tarihine kadar gemisinin ruhsat tezkeresinin düzenlendiği İl Müdürlüğüne Ek-1’de yer alan dilekçe ve balıkçı gemisinin sicil kayıtlarının bulunduğu liman başkanlığından alınacak, onaylı gemi kütük kayıt örneği ile müracaat etmesi gerekmektedir” ifadelere yer verildi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
17°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?