banner191

banner148

banner179

banner176

Kanada başbakanı bu kez spor kıyafetiyle mezuniyet balosunda

Vancouver’de koşuya çıkan Kanada Başbakanı Justin Trudeau, spor kıyafeti ile mezuniyet balosuna katılan gençlerle fotoğraf çektirdi.Dünyanın en genç başbakanlarından biri olan Kanada Başbakanı Justin Trudeau, adından söz ettirmeye devam...

DÜNYA 21.05.2017, 12:49
Kanada başbakanı bu kez spor kıyafetiyle mezuniyet balosunda

Vancouver’de koşuya çıkan Kanada Başbakanı Justin Trudeau, spor kıyafeti ile mezuniyet balosuna katılan gençlerle fotoğraf çektirdi.

Dünyanın en genç başbakanlarından biri olan Kanada Başbakanı Justin Trudeau, adından söz ettirmeye devam ediyor. Siyasi açıklamalarının yanı sıra sosyal hayatı ve kendisine yönelik ilgiyle gündemden düşmeyen genç Başbakan bu kez, planlı olmayan bir programla gençlerin karşısına çıktı. Cuma akşam saatlerinde yürüyüşe çıkan Justin Trudeau, Vancouver’de bir lisenin mezuniyet balosunda görüldü. Spora düşkünlüğü ile bilinen ve eski bir boksör olan Trudeau, spor kıyafeti ile mezuniyet balosuna katılan gençlere katıldı.

Baloya katılan Constantine Maragos o anları şöyle anlattı: “Fotoğraf çektiriyorduk. Daha sonra Trudeau, koşuyordu. İlk önce ‘Kanada Başbakanı neden deniz kenarında koşuyor’ diye düşündük. Daha sonra da fotoğrafa katılması için Başbakana seslendik. Başbakan da fotoğrafa katıldı. Kendisine minnettar kaldık”

Kanadalı siyasetçi, Suriyeli sığınmacılara verdiği destek, eşcinsel yürüyüşüne katılması ve kendisini feminist olarak ilan etmesiyle dünyanın farklı noktalarından insanların desteğini almıştı. Genç Başbakan, Kanada’ya gelen sığınmacıları havalimanında karşılayarak herkesin takdirini toplamıştı.
Yorumlar (0)
27°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?