banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

Ulusoy'dan üçüncü otel

Denizcilik Sektöründe büyüyen Ulusoy Grubu, eski adı Intercondinantel olan Kemer Fantasia De Luxe Hotel'i turizmin hizmetine açtı.

DENİZ TURİZMİ 11.04.2005, 02:59
Ulusoy'dan üçüncü otel

ULUSOY'DAN ÜÇÜNCÜ OTEL

Taşımacılıkla büyüyen Ulusoy Grubu, turizm sektöründe de iddialı yatırımlara imza atıyor. Antalya'da iki oteli bulunan grup, eski adı Intercondinantel olan Kemer Fantasia De Luxe Hotel'i turizmin hizmetine açtı. Açılışa Ulusoy Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Ulusoy ve grubun üst düzey çalışanlarının yanı sıra Asım Kibar, İbrahim Polat, Şarık Tara, İlhan Kalkavan, Şadan Kalkavan, Oğuz Satıcı, Mehmet Nazif Günal, Orhan Özdemir, Ata Aksu ve Mehmet Yıldırım gibi iş dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Saffet Ulusoy, Türkiye'yi bir yılda ziyaret eden 17,5 milyon turistin yaklaşık 10 milyonunun Antalya'ya geldiğini belirterek, 'Bunların büyük bölümünü de Kemer, Belek ve Side ilçeleri oluşturuyor. Havası, suyu ve insanların hizmeti ile dünyadan bu bölgeye akın var' dedi. Antalya'da iki otelleri bulunduğunu hatırlatan Ulusoy, 'Intercondinantel'in ismini Fantasia Otel olarak değiştirerek üçüncü otelimizi açtık. İnşallah buradan insanlara iyi bir hizmet vereceğiz. İsteğimiz yabancıdan çok Türk müşteri gelmesi' diye konuştu. Ulusoy grubunun turizme 1971 yılında girdiğini vurgulayan Ulusoy, 'Turizme yatırımlarımız sürecektir. Bodrum Güvercinlik ve Marmaris'te yatırım planlıyoruz. Esas yatırımımız gemi olacak ve denize kayacağız. Ulusoy kanında turizm ve hizmet var. Hizmetle doğduk hizmetle ömrümüzü tamamlayacağız' dedi.


Kaynak:Akşam-Turan YENİGÜN / ANTALYA

Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102