Bodruma bu sezonun ilk kruvaziyer gemisi olan "Silver Spirit" ile 475 yolcu geldi. Silversea Cruises'a ait olan 212 metre uzunluğundaki bu muhteşem gemi, Bodrum Cruise Port iskelesine başarıyla yanaştırıldı.

İstanbul Limanı'ndan gelen Bahamalar bayraklı kruvaziyerde ise genellikle ABD ve İngiliz vatandaşlarından oluşan 475 yolcu ve 410 personel bulunmaktadır. Bu etkileyici gemi, Bodrum'a gelen turistler için unutulmaz bir deneyim sunmaya hazır.

Bodrum'un tarihi güzelliklerini keşfetmek ve eşsiz manzaralar eşliğinde keyifli bir tatil geçirmek isteyen misafirler, Silver Spirit'in konforlu ve lüks olanaklarından tam anlamıyla faydalanacaklar. Bodrum'a gelen bu kruvaziyer gemisi, turizm sektörüne canlılık getirerek bölgenin ekonomisine olumlu katkı sağlayacak.

Çavuşoğlu: "Kruvaziyerde rekorların kırılacağı bir yıl olacak!" Çavuşoğlu: "Kruvaziyerde rekorların kırılacağı bir yıl olacak!"

Bu sezonun başlangıcıyla birlikte Bodrum, yine dünya çapında tanınan ve tercih edilen bir turistik destinasyon olma yolunda hızla ilerliyor.

Editör: Nermin İstikbal