banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Küba Vizesi Kaptandan Sorulur

22 Aralık 2015’te Küba başlangıçlı Karayipler gemi seyahatini ilk defa başlatan MSC Cruises, Küba ve Karayipler için yatırımlarına devam ediyor.

DENİZ TURİZMİ 09.05.2016, 14:23 Nermin İstikbal
273
Küba Vizesi Kaptandan Sorulur
Küba Vizesi Kaptandan Sorulur

22 Aralık 2015’te Küba başlangıçlı Karayipler gemi seyahatini ilk defa başlatan MSC Cruises, Küba ve Karayipler için yatırımlarına devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Karayipler’in Bahama adalarından birini Cruise limanı yapmak üzere 100 yıllığına kiraladığını açıklayan MSC Cruises, geçtiğimiz aylarda da Küba ve Karayipler için ikinci geminin de satışa açıldığını açıklamıştı.

Erken rezervasyon kapsamında; Kasım 2016 aylarında başlayıp, 2017 yıl boyu sürecek, 7 ve 14 günlük Küba-Karayipler gemi seyahatleri için Türkiye’den seyahat severlerin yoğun talep göstermesi üzerine, MSC Cruises Türkiye ofisi geçtiğimiz yıla kıyasla, Küba-Karayipler rotasına 5 kat fazla kontenjan planladı. Karayipler’in en büyük adası olan Küba’nın yanı sıra Karayipler ve Bahamalar’ın gözde destinasyonları Cayman Adaları, Jamaica, Belize, Honduras ve Meksika’da Cozumel, bu seyahatin diğer popüler kentleri arasında…

Türkiye ofisinden destek Global anlamda MSC Cruises’ın ciddi yatırımlar yaptığı Küba-Karayipler destinasyonu için MSC Cruises Türkiye ofisi de önemli bir anlaşmaya imza attı. Hem gemi seyahati misafirleri için, hem de Türkiye’den Küba’ya seyahat edecekler için Küba vizesi veren, yetkili kurum oldu. Satış ve Operasyon Müdürü Burak Çalışkan, Ankara’da Küba Büyükelçisi Alberto Gonzales Casals ve Turizm Ateşesi Bayan Mayvet Gonzales Fernandez’i ziyaretlerinde vize işbirliği konusunda destekleri için teşekkür etti ve Küba için gelecekte yapılabilecek planlamalar konusunda da bilgi paylaşımlarında bulundu.

Avrupa, Güney Amerika ve Güney Afrika’nın en büyük cruise firması olan MSC Cruises, sektöre kazandırdığı ve kazandıracağı yenilikler, ilgi çekici-farklı destinasyonlarla, dünya cruise turizmine olan katkısını arttırmaya devam ediyor.
Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü